Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Motorkáře Zdenka (†39) zabili při nehodě, zůstal po něm nezaopatřený syn: Pomůžete?

Zdenek zemřel při nehodě.
Zdroj: znesnaze21.cz
+ Další fotografie
pomoc
V dubnu letošního roku vyhasl život devětatřicetiletého motorkáře Zdenka. Následkům nehody, kterou zavinil řidič v protisměru, táta od rodiny Zdenek bohužel podlehl. Zbyl po něm patnáctiletý syn, který by rád šel v tátových šlépějích, jelikož má, stejně jako měl on, blízko k autům a motorům. Na jeho školu jsou však potřeba peníze, kterými mladík po smrti táty logicky příliš nedisponuje.

Tragédie se stala letos v dubnu. "Po srážce s autem zemřel na Frýdecko-Místecku motocyklista," psalo se tehdy v titulcích článků.

Nehodu nezavinil

K nehodě přitom došlo naprosto zbytečně. "Řidič protijedoucího vozidla nedal Zdenkovi přednost a tím ukončil život člověka s obrovským srdcem, který nikomu nedokázal odmítnout pomoc a mohl se na něj každý spolehnout," píše Zdenkův dlouholetý kamarád na stránkách fondu Karla Janečka (46) znesnaze21, kde pro Zdenkova syna zorganizoval sbírku.

Finanční podpora pro syna

"Zůstal po něm 15letý syn, který ho právě v tomto věku bude nejvíc postrádat. Zdenek miloval auta, motory a vše, co voní benzinem či naftou. A v jeho stopách chce pokračovat i jeho syn. V dnešních dnech ho přijali na školu, kde se chce vyučit lakýrníkem a dále autoelektrikářem," píše dále kamarád Kristian.

Peníze vybrané ze sbírky půjdou na náklady spojené se vzděláváním. „Rád bych mu touto cestou pomohl při studiích, když už nemůže jeho táta,“ dodal.

Pokud chcete podpořit libovolnou částkou syna tragicky zesnulého srdcaře Zdenka, klikněte na tento odkaz.

Za příspěvek i sdílení článku předem děkujeme.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy