Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Motolské krematorium je skládka: 4 dny po Gottově zpopelnění zůstal kontejner i špína

Motolské krematorium je skládka: 4 dny po Gottově zpopelnění zůstal kontejner i špína
Zdroj: eXtra.cz, Showpix
+ Dalších 17 fotografií
To se nepovedlo!
Rodina Karla Gotta (†80) se s ním úplně naposledy rozloučila na dvorku motolského krematoria. Ivana (43), Nelly (11), Dominika (46) i Lucie (32) se poklonily rakvi na špinavém dvorku vedle obrovského kontejneru. Charlotte (13) zůstala v autě a možná dobře udělala. Reportéři eXtra.cz se na místo vrátili a zjistili, že je to ještě horší, než si všichni mysleli!

Zděšení, smutek i znechucení. Lépe asi rozčarování fanoušků z místa, kde započal věčný odpočinek Karla Gotta (†80), popsal nelze. Dvorek motolského krematoria před sobotním příjezdem Mistrovy rodiny nikdo neuklidil, vdova a dcery se tak loučily vedle obrovského kontejneru.

Na zemi se povalovaly špačky od cigaret, kromě popelnice ležela na zemi i železná loďka a ze zdi trčela zahradní hadice. "Méně důstojné místo už asi ani neexistuje. Po Žofíně a katedrále se tohle nepovedlo ani trochu. Ten, kdo tam neuklidil, by se měl stydět," durdila se jedna z fanynek na sociálních sítích.

Vedení krematoria se ale bránilo tím, že na dvorek běžně pozůstalí přístup nemají, a poslední rodinné sbohem před zpopelněním prý Ivanu Gottovou (43) a všechny dcery kromě Charlotte (13) prý napadlo spontánně.

Přestože nevzalo krematorium vinu na sebe, všichni tak nějak očekávali, že stížnosti vezme na zřetel a prostranství uklidí. Když šel reportér eXtra.cz místo zkontrolovat, zjistil, že je ještě v horším stavu než v sobotu. Dvorek je sice zbaven nedopalků a loďky, kontejner však zůstal na svém místě. Přibližně 10 metrů od brány se navíc rozprostírá nechutná skládka, kde se povalují odpadky všeho druhu, nejenom ty spojené s pohřby. O střepech z rozbité láhve ani nemluvě.

Už nejde pouze o nedůstojnost takového místa, ale i o nebezpečí, že se tam může kdokoliv při troše nepozornosti zranit.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy