Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Most! předběhl i druhou sérii Rapla! Znali jste tyto zajímavosti o oblíbeném nekorektním seriálu?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 68 fotografií
MOST!
Rámec osmidílného seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe. Nekorektní seriál Most! si diváci během chvíle zamilovali a je tedy logické, že se snaží zjistit co nejvíce o jeho pozadí a hercích, kteří se v něm ukazují.

Česká televize přišla s jedním z nejlepších seriálů poslední doby a diváci to náležitě oceňují. Nekorektní Most!, který skutečné město rozdělil na dva tábory, se na obrazovkách uchytil hned po první epizodě a počet diváků stále narůstá. Věděli jste ale o tom, co seriál skrývá a jaké příhody se kolem něj odehrály?

  • Eriku Stárkovou, která hraje bratra Pavla přeoperovaného na sestru Dášu, namluvil Jan Cina
  • Druhý díl seriálu Most! měl na ČT1 vyšší sledovanost, než premiéra druhé série úspěšného krimi seriálu Rapl, která běžela v hlavním vysílacím čase. Jedná se tedy o raritu.
  • Po seriálech Okresní Přebor, Čtvrtá hvězda a Trpaslík, pohádkovém TV filmu Kdyby byly ryby a filmu Okresní přebor Poslední zápas Pepika Hnátka, je Most již šestou spoluprací Jana Prušinovského a Petra Kolečka.
  • Když se vybírala herecká partnerka pro Luďka, jeho představitel Martin Hofmann prosadil svou bývalou přítelkyni Jitku Čvančarovou
  • Jiří Schmitzer a Taťjana Medvecká zde hrají manželský pár. Tato dvojice si milenecký pár zahrála už ve filmu Marečku, podejte mi pero!
  • Herecké obsazení mělo co nejdéle zůstat utajeno. Půl roku před začátkem natáčení se však scénárista Petr Kolečko prořekl a nechtíc prozradil, že hlavní role se ujme Martin Hofmann
  • Seriál byl co nejvíce natáčen na reálných místech v Mostu. V televizi si tedy můžete všimnout restaurace Severka, Chánova, autodromu, knihovny, Centralu a dalších míst.
  • V seriálu si zahrálo 821 komparzistů z Mostu a přilehlého okolí.
  • Scénárista Petr Kolečko město Most poznal díky své manželce, která z něj pochází. Do restaurace Severka ho zavedl jeho tchán.

Související články

Další články