Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

MOST! JEDE: On ji střihne! Rom Franta a brácha Pavel skončí v posteli

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 66 fotografií
To bude síla
Seriál Most! baví celé Česko. Máte ho rádi i vy? Tak vám můžeme prozradit, o čem budou další díly. Pokud vás napadlo, že romský občan Mostu Franta bude mít pletky s Dášou, která kdysi byla Pavlem, tak jste se trefili.

Ve druhém díle bylo vidět, že Rom Franta (hraje ho Zdeněk Godla) pověsil oči na sexy Dášu. Ta dříve byla Pavlem, ale podstoupila operaci, při které jí lékaři změnili pohlaví. Dášu hraje svůdná herečka Erika Stárková.

Každého napadlo, zda tvůrci seriálu Most! dopustí, aby se Franta na Dáše vyřádil v posteli. A herec Zdeněk Godla naznačil hodně. „Mám tam postelovou scénu s Pavlem předělaným na Dášu. Spíš se trochu stydím, až to vyjde ven. Manželka to samozřejmě ví, ale děti ne. Synové, kteří v tom hrají taky, vědí, že herečka je žena, ale přeci… Už to slyším, ty hlášky – Godla je homosexuál! (stydlivě) Doufám, že se na to nebude koukat máma,“ uvedl sympatický herec v rozhovoru pro web Blesk.cz.

Máme se tedy na co těšit. A jisté je, že i tato postelová scéna bude plná humoru.

Související články

Další články