Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mořský jazyk potrápil soutěžící v MasterChefovi: Maminka na mateřské s pláčem utekla

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
kuchařská show

Kulinářská soutěž MasterChef se posunula do další fáze, kdy ze třiceti soutěžících porotci vybírají ty, kteří postoupí do finálové šestnáctky. A boj to byl opravdu vražedný. Jedna ze soutěžících své jídlo ani nedodělala.

Z původních castingových kol se kuchařská show MasterChef na televizi Nova posunula do vybírání nejlepších šestnácti amatérských kuchařů ze třiceti účinkujících. Je vidět, že se přiostřuje a slabé povahy záhy odpadnou.

Každý z trojice porotců Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář si vybral soutěžící do svého týmu a ti nyní musejí ukázat co umí, aby postoupili dál. Soutěžící měli předem připravené ingredience a z nich museli ukázat, co umí.

Syrové maso znamenalo okamžitý konec

Jako první se představil tým Radka Kašpárka. Nedá se říci, že by soutěžící předvedli extra výkon, hned dva- Jakub a Karolína mu totiž přinesli syrové maso a s MasterChefem se tak museli rozloučit. Mladý Honza z Krnova pak pokazil svého jesetera, když ho naservíroval kůží dolu. Nepostoupil tak, ale od Radka Kašpárka dostal ještě jednu šanci a o postup tak může znovu zabojovat.

První postupující byla soutěžící Kristýna, která uvařila skvělou kostrč. Mezi top šestnáctku postoupila i "buldočí právnička" Jana, která se v minulém díle málem nedostala do současného klání kvůli pokaženým ravioli. Následně však předvedla cílevědomost a porotce obměkčila.

Po týmu Radka Kašpárka nastoupili aspiranti do týmu Jana Punčocháře, kteří se museli popasovat mimo jiné s mořským jazykem. Violloncelistka Petra byla viditelně nekoncentrovaná a jak sama přiznala, "dělala kraviny". V jednu chvíli se musela vrátit když šla pro suroviny, protože zapomněla pro co jde.

Ryba byla na padrť

Křehká ryba dala některým soutěžícím zabrat. Osudnou se stala pro matku v domácnosti Ivonu, která mořského vlka rozpižlala tak, že už se nedal použít. Jídlo tak porotcům ani nenaservýrovala a opustila soutěž ještě před hodnocením. "Normálně vařím úplně jinak," sdlělila viditelně zklamaná Ivona když kráčela ven ze studia.

Úspěch naopak slavil italo - moravák Paolo. Ačkoliv u něj při vaření vládl chaos, jeho rybu zachránilo proscciuto, které jídlu dodalo potřebnou slanost. K výkonu se vybičoval v posledních pěti minutách a zaslouženě pak zamířil na balkon k postupu do dalšího kola spolu s dalšími čtyřmi soutěžícími. Šanci zabojovat o účast v soutěži pak dal Jan Punčochář Karin ze Slovenska, která tak může přemýšlet, jak porotce příště překvapit.

Související články

Další články