Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mořská příšera nebo mimozemšťané? Tuhle obludu vyplavilo moře na Novém Zélandu!

Tohle je opravdu děsivé!
Mellisa Doubledayová, která pochází ze severního Nového Zélandu, objevila při páteční procházce na pláži opravdu zvláštní věc. Moře vyplavilo na břeh nespecifikovatelnou hmotu, která svým zevnějškem docela děsí. Okamžitě vše zdokumentovala a o radu požádala své přátelé na sociálních sítích.

Mellisa Doubledayová asi jen tak nezapomene na svoji páteční procházku po pláži Muriwa. Byl to obyčejný den, jako každý jiný a dívka ze severního Nového Zélandu se jej rozhodla zpříjemnit procházkou po pláži. Ovšem to, co se naskytlo jejím očím, bylo opravdu šokující.

Při procházce objevila něco neobvyklého. Šlo o nespecifiko­vatelnou hmotu, mrtvého živočicha obřích rozměrů, nebo snad nějaký pozůstatek mimozemské civilizace?

Dívka bylo v pěkném šoku, ale zachovala klidnou hlavu a podivnou obludu si vyfotila, aby mohla později prozkoumat, co to vlastně je.

O svůj zážitek se podělila na sociálních sítích a okamžitě se dočkala spousty teorií. Někteří lidé se přikláněli k názoru, že se jedná o mrtvou velryby, kterou vyplavilo moře na břeh, druzí, kteří se drží při zemi, tvrdí, že je to jen naplavené dřevo, které je porostlé svijonožci, což jsou přisedlí korýši. Setkala se ovšem i s teorií, která věří, že se jedná o tvora mimozemského původu.

Nicméně odpověď je zatím neznámá. Co si myslíte vy o téhle příšeře, kterou vyplavilo moře?

Související články

Další články