Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Mórová nikde, Jiřina Bohdalová stále úřaduje v Talentu: Ať už zůstane, přejí si diváci

+ Dalších 7 fotografií
Talent
Česko Slovensko má talent 2019 pokračuje a ani tento pátek nebude v porotě chybět Jiřina Bohdalová (88). Milovaná herečka dočasně nahradila Dianu Mórovou (49), jež musela být kvůli dalším pracovním povinnostem jinde. "Bohdalka" se většině diváků zalíbila natolik, že už Mórovou zpátky ani nechtějí!

Diana Mórová (49) musela dvakrát pláchnout z natáčení Česko Slovensko má talent 2019 a to neměla dělat. Už minulý týden diváci viděli v jejím křesle Jiřinu Bohdalovou (88), která je coby zkušená bavička zaujala mnohem víc.

Slovenská herečka sice v Talentu působí už od roku 2015, nikdy k soutěži ale nepřilnula tak jako Jaro Slávik (45) nebo Lucie Bílá (53). Kromě stálého angažmá Bohdalové volají příznivci show i po návratu zpěvačky. Od loňska Bílou nahradila Marta Jandová (45).

Je ve hvězdách, zda by vůbec Bohdalová na takovou nabídku kývla. Ať tak či onak, dřív než v příští řadě to nebude. Díly jsou totiž předtočené a všichni mají především podepsané smlouvy.

A co druhý a poslední díl s Jiřinou Bohdalovou přinese? Překvapí ji třeba účinkující z Mostu, které zatančí jako Kleopatry a indiánky, akrobaté z Ruska a Ukrajiny nebo norský kouzelník a jeho podvodní únik. Tentokrát tak půjde i o život!

Porotu kromě Jandové, Mórové a Slávika tvoří ještě Jakub Prachař (36). Právě jemu diváci vděčí za skvělou zábavu, protože Bohdalovou přemluvil, aby do natáčení šla.

Mohlo by vás zajímat

Další články