Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Morfujeme! Chcete vidět, jak vypadají Strážci vesmíru dnes? Jeden z herců je bohužel po smrti!

Hrdinové z dětství!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Morfujemeeee! Pokud jste vyrůstali v devadesátkách, tak tuhle hlášku určitě znáte! Dračí zord, Šavlozubý tygr, Tyranosaurus... Prostě klasika ze Strážců vesmíru. Dětství ale skončilo a stejně tak seriál. Co se s jeho šesti hrdiny stalo poté?

Austin St. John – Červený strážce

Silný, nebojácný a vůdce všech Strážců vesmíru. Taková byla postava Jasona Scotta. Válečník i v opravdovém životě. V seriálu vydržel do druhé série, poté se šel věnovat bojovým sportům, o kterých napsal i knihu.

David Yost – Modrý strážce

Ačkoliv hrál superhrdinu, během natáčení čelil šikaně kvůli své homosexuální orientaci. Došlo to tak daleko, že chodil na terapie, které ho měly přeměnit na heterosexuála. Samozřejmě to nevyšlo a on kvůli šikaně ze seriálu nakonec odešel. Věnoval se produkci a režii a stal se manažerem filmové společnosti Geneon Universal Entertainment. Herectví se věnuje sporadicky a zabývá se i charitou pro děti.

Thuy Trang – Žlutý strážce

Tenkrát byla politická korektnost ještě v plenkách, a tak se Asiatka klidně mohla stát žlutým strážcem. Po seriálu se herečka objevila v dalších projektech a nadále se věnovala bojovému umění. Jenomže její život před patnácti lety ukončila tragédie. Zemřela jako spolujezdec při dopravní nehodě. Navíc měla mladá Thuy zrovna před svatbou! Jejího pohřbu se zúčastnili všichni kamarádi ze Strážců vesmíru.

Walter Emanuel Jones – Černý strážce

Sympatický Walter se během své kariéry objevil v dalších slavných seriálech. Od Malibu Shores přes Policejní odznak nebo Buffy, přemožitelky upírů, až po Kriminálku Las Vegas. Často hraje i v reklamách.

Amy Jo Johnson – Růžový strážce

Herečka neměla jako jediná zkušenosti s bojovým uměním. Roli získala díky průpravě v gymnastice. Tahle sympatická brunetka neprorazila jen ve filmu, ale dařilo se jí i v muzice a vydala několik alb. Dnes žije v Torontu, vdala se za Oliviera Ginera a společně vychovávají sedmiletou dcerku Francescu Christine.

Jason David Frank – Zelený strážce

Tak tenhle sympaťák u filmu nezůstal. Naplno se věnoval bojovým uměním, a dokonce vytvořil i svůj vlastní styl. Vybojoval mnoho zápasů a jako amatér zůstal neporažen. V roce 2003 byly jeho úspěchy náležitě oceněny a on se dostal do síně slávy organizace World Karate Union.

Související články

Další články