Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Morbidní obezita ve Výměně manželek: Kvůli nadváze jsme spolu ani nemohli spát!

+ Dalších 12 fotografií
Výměna
Výměna manželek jde z extrému do extrému. V tomto díle uvidíme, jestli si poradí křehká Bára v rodině se zcela odlišnými stravovacími návyky a jestli se dokáže Jana přizpůsobit životu s manželem workoholikem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z vesnice Tetčinec, kterou tvoří Jana (35), Tomáš (43), Lukáš (13) a Jakub (10). Na druhé straně se seznámíme s Bárou (32), Otou (33), Šimonem (11) a Eliášem (2,5), kteří žijí v Praze.

První rodinu přihlásil do Výměny manželek Tomáš. Od účasti v projektu si slibuje to, že jeho partnerka pozná, že on je tím nejlepším mužem, kterého mohla potkat. Druhou rodinu přihlásila do pořadu Bára, které vadí, že její přítel je hodně časově zaneprázdněný a nevěnuje se rodině tak, jak by si představovala.

Pro Báru bude desetidenní život v náhradní rodině velkým šokem. Hodně bude bojovat s tím, že všichni tři členové rodiny mají velkou nadváhu a nechtějí s tím nic dělat. Za vinu to dává jejich otci, který je v nadměrné konzumaci jídla ještě podporuje. Tomáš se dokonce sám nechá slyšet, že v době jeho největší nadváhy nemohl provozovat ani sex.

Zděšená bude Bára také z toho, když Tomášova jedenáctiletého syna postaví na váhu a ta ukáže necelých sto kilogramů. Podaří se Báře za deset dní změnit stravovací návyky v náhradní rodině?

Související články

Další články