Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Morbidně obézní žena zemře, pokud nezhubne: Ona se ale dál cpe čokoládou a bůčkem! Neuvěříte, proč to dělá!

Tohle je už opravdu případ pro doktora Chocholouška!
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Pomalá sebevražda jídlem. Tak by se dal zhodnotit životní styl britské XXXXXL modelky Sarah Rout (30). Ta váží 180 kg a každé další kilo ji zabíjí čím dál tím víc.

Trojnásobné mámě je jedno, že její děti budou možná brzy bez ní. Dál si jede svou pohádku o tom, že na takové váze není nic špatného a ženy by se za své tělo neměly stydět, ať vypadají jakkoliv.

Jenomže on je zásadní rozdíl mezi boubelkou a ženou s morbidní obezitou! S tímhle nemocným tělem přeci nemůže být inspirací pro další ženy! Sarah Rout byla doktory varována, že jí hrozí infarkt a cukrovka. Jenomže ona se jídla vzdát nechce. Prý má silnou fanouškovskou základnu, která by byla zklamaná, kdyby zhubla. Takže o jediná kila přijde teprve tehdy, když jí kvůli cukrovce budou třeba muset amputovat nohu. Což není u lidí s jejími proporcemi tak výjimečná záležitost.

Už tak je dost omezená v pohybu. Domácí práce vykonávají její děti nebo manžel. Ten jí pomáhá s oblékáním, sušením po sprše a vstáváním ze židle nebo postele. Romantika jako vyšitá.

Sarah se živí jako plus size modelka 7 let a přestat s tím nechce.

Související články

Další články