Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Morbidně obézní Lizzo opěvuje sebelásku: Na vyžranosti není nic dobrého, vzkazují lidé

Morbidně obézní Lizzo opěvuje sebelásku: Na vyžranosti není nic dobrého, vzkazují lidé
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
obezita
Melissa Vivianne Jefferson (32), známá jako Lizzo, je americká zpěvačka, rapperka a textařka. Lizzo je držitelkou tří cen Grammy a v poslední době se dostala do hledáčku veřejnosti svým pozitivním přístupem k ženám větších velikostí. Řada odborníků i lidí na sociálních sítích se shoduje na tom, že na ženách krev a mléko není nic špatného, ale Lizzo propaguje nezdravě morbidní obezitu, která vede k velkým zdravotním potížím a může skončit i smrtí.

Americká zpěvačka a rapperka známá jako Lizzo se zastává žen s kyprými tvary, mezi které bezpochyby patří, a říká ženám, že by se měly mít rády takové, jaké jsou. Na tom není bezpochyby nic špatného a každá žena by si měla dělat se svým tělem to, co uzná za vhodné.

Proti americké interpretce ale bijí na poplach nejenom odborníci, ale také široká veřejnost, která se rozdělila na dvě poloviny. Jedni jsou toho názoru, že zpěvačka dělá dobrou věc, kdy poukazuje na nedokonalosti ženy s tím, že by se za ně neměly stydět.

Druzí jsou ale přesvědčeni o tom, že Lizzo nespadá do kategorie dívky a ženy s kyprými tvary, nýbrž propaguje nezdravou morbidní obezitu. "Obézní tělo je stejně nezdravé jako anorektické tělo. Není na tom nic obdivuhodného," píši na sociálních sítích.

Zpěvačka si dala před pár dny detox a a ukázala snímek, který se okamžitě stal diskutovaným. "Detoxikovala jsem svoje tělo a jsem pořád tlustá. Miluju svoje tělo a jsem stále tlustá. Jsem krásná a stále tlustá. Tyhle věci nefungují jen každá zvlášť. Pro lidi, kteří ke mně vzhlížejí, prosím nehladovte. Já sama jsem se nesnažila hladovět. Jedla jsem hodně zeleniny, pila vodu, jedla ovoce a proteiny a byla hodně na sluníčku. Nemusíte to dělat proto, abyste byli krásní a zdraví. Tohle byl čistě můj recept, každý si v životě dělejte věci po svém. Pamatujte si, navzdory všemu, co kdokoli řekne, nebo udělá, dělejte si se svým tělem, co sami chcete," napsala.

Proti Lizzo se vyhradila i známá fitness trenérka Jillian Michaels. "Neopěvujme morbidní obezitu," napsala. A co si myslíte vy?

Související články

Další články