Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

MORBIDNĚ OBÉZNÍ LIDÉ: Váží 300 kilogramů a jdou do sebe! Podaří se jim zhubnout?

Podaří se jim změnit svůj život?
Zdroj: TLC
Život osmi lidí, kteří váží přes 270 kilogramů a kteří se společně pokoušejí zhubnout víc jak tisíc kilogramů, představí stanice TLC v nové řadě reality show Můj 300kg život. Každý díl se zaměřuje na příběh jiného člena skupiny, který se rozhodl prodělat nebezpečnou operaci gastrického bypassu, zachránit si tak život a navždy pozměnit svůj svět.

Uvidíte maminku Dottie, která váží téměř 300 kilogramů a sužuje ji řada zdravotních problémů. Má rozhodně na kahánku. Nedokáže však přestat s konzumací celých pizz a koláčů. Lupe posledních deset let strávila v posteli a je naprosto závislá na svém manželovi. Zachrání jí manželství a zdraví přestěhování do Texasu, kde hodlá prodělat žaludeční bypass?

Milla je se svými 320 kily upoutána na lůžko, a přesto neustále vyžaduje nezdravou stravu. Operace na snížení hmotnosti může být její poslední nadějí. Podaří se těmto lidem změnit své návyky a spatřit lepší a lehčí budoucnost?

Můj 300kg život můžete sledovat od soboty 28. ledna ve 21.00 na stanici TLC.

Související články

Další články