Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Morávková z Ordinace se nudí v karanténě: Tohle vzkazuje všem, co to mají stejně

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
ordinace
Dana Morávková (48) se už nemůže dočkat, až skončí karanténa a život se vrátí do normálu. Představitelka doktorky Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě svým fanouškům vzkázala, co udělá jako první!

Koronavirus zavřel doma i herečky a Daně Morávkové už se stýská po normálním životě. Hvězda Ordinace v růžové zahradě to zatím zvládá, ale návrat do zajetých kolejí vyhlíží jako smilování!

"Až tohle všechno skončí, vezmu manžela a syna za ruku a půjdeme se projít Prahou. A na co se těšíte vy? Co uděláte jako první, až to skončí?" napsala Morávková na Instagram. Je očividné, že jí chybí pulzující městský život.

"Když jdete ven, prosím, vezměte si roušku. Je to to nejmenší, co můžete udělat pro sebe a své okolí," nezapomněla ale vzkázat nejenom fanouškům.

Morávková hraje v Ordinaci už dlouhých jedenáct let. Její postava Zdeny Suché měla nejprve velkou smůlu v lásce, nakonec se zamilovala do doktora Davida Suchého, kterého hraje Jan Čenský (58). V poslední době se však na obrazovkách příliš neobjevují, tak snad jim tvůrci přichystají zase nějakou zajímavou linku!

Související články

Další články