Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Monumentální scény plné destrukce! Halle Berry ve filmu Moonfall zachraňuje Zemi

Už začátkem února se můžeme těšit na premiéru nového katastrofického filmu Moonfall, který se může pochlubit nejen hvězdným hereckým obsazením v čele s Halle Berry, ale i režisérem Rolandem Emmerichem, který stojí za megahity jako Godzilla, Midway nebo Den poté. Jisté tedy je, že půjde o velkolepý film, kde o monumentální scény plné destrukce nouze rozhodně nebude. Podívejte se na trailer, který zveřejnila společnost Bioscop.

Neznámá síla vychýlila Měsíc z oběžné dráhy kolem Země. Poslala ho směrem, který bude znamenat konec života, jak jej známe. Do jeho kolize se Zemí zbývají pouhé týdny a ničivé záplavy, tsunami, zemětřesení a požáry jsou jen začátek. Svět stojí na pokraji zničení. Bývalá astronautka, nyní výkonná ředitelka NASA Jo Fowler (Halle Berry), je přesvědčená, že možná zná klíč k záchraně nás všech.

Problém je, že jediní dva lidé, kteří jí věří, jsou astronaut Jo Fowler (Patrick Wilson) a konspirační teoretik K.C. Houseman (John Bradley). Boj o záchranu Země před apokalypsou pochází z dílny mistra velkolepých sci-fi blockbusterů, režiséra a scenáristy Rolanda Emmericha (Den nezávislosti, 2012, Den poté). Herecké obsazení akčního spektáklu Moonfall je rovněž působivé. V hlavních rolích se na záchrannou misi vydávají držitelka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples příšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajetí démonů), John Bradley (Hra o trůny), Michael Peña (Ant-Man) či Donald Sutherland (Hunger Games).

Zdroj náhledové fotografie a videa: Bioscop

Související články

Další články

Nejnovější kauzy