Takto drastické video jste už dlouho neviděli! Africká chůva Jolly Tumuhiirwe (22) se opravdu vyznamenala.

Otec dvouleté holčičky Aneeli, Erick Kamanzi, objevil na těle své dcery modřiny. Rozhodl se před přímou konfrontací s chůvou nemocné dcery prohlédnout si záběry na skrytých kamerách, které byly v domě tajně nainstalovány. Objevil naprosto děsivé záběry, na kterých chůva dítě vláčí po zemi, bije ho, kope do něj a stojí na něm! Po jejich zhlédnutí se neudržel a chůvu fyzicky napadl. Byl vzat do vazby a Jolly Tumuhiirwe na něj podala trestní oznámení.

Otec holčičky se k napadení chůvy přiznal. Na svoji obranu ale použil nahrávku, na které chůva surově zachází s jeho dcerou. Poté, co policie nahrávku zhlédla, rozhodla se stáhnout proti panu Kamanzimu veškerá obvinění a vzala do vazby chůvu malé Aneeli.

Původní zprávy mluvily o tom, že dívka kvůli zraněním způsobených útokem 15. listopadu zemřela. Místní vyšetřovatel ale tyto informace dnes vyvrátil a řekl, že dívka se ze svých zranění zotavuje v nemocnici. Chůva pracovala pro rodinu tři měsíce a policie zvažuje, že její čin překvalifikuje na pokus o vraždu. Bývalá chůva (spíše lidská zrůda) tvrdí, že je momentálně upoutána na vozík po útoku pana Kamanziho a nemůže se účastnit žádných soudních jednání.

První projednávání případu před soudem bylo nařízeno na osmého prosince.