Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Monstrózní požár v Letech lidem komplikuje život. Pražané nemají otevírat okna!

Požár v Letech
Včera v noci hasiči vyjeli k požáru skladovací haly nedaleko Řevnic, kde hořelo až 600 tun elektroodpadu, který byl určen k recyklaci. Hasiči jsou na místě již několik hodin v kuse, ráno vystřídali jednotky, které zasahovaly v noci.

U požáru skladovací haly v Letech se dosud vystřídalo více než dvacet jednotek. Na místě se vyskytl i Červený kříž. Zásah musel probíhat i z výškové techniky. V současné době hasiči vydali opatření pro okolní obyvatele.

„Kvůli požáru haly v Letech je po Praze cítit zápach po spálenině. Po konzultaci s chemickou službou bylo vydáno doporučení nevětrat. Toto opatření se týká následujících MČ: Stodůlky, Třebonice, Řeporyje, Slivenec, Barrandov, Holyně, V. Chuchle, Lochkov, Zbraslav, Radotín a Lipence,“ píše se na twitterovém účtu Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy.

„Chemickou službou nebyly naměřeny nebezpečné hodnoty,“ uklidňují okolí. Vzápětí ale dodávají, že doporučení nevětrat bylo rozšířeno na celou Prahu. Snad se brzy doslova vyčistí vzduch.

Mohlo by vás zajímat

Další články