Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Monstrózní krása! Herečka ze seriálu Chirurgové hvězdou večera. Kdo další na Emmy Awards oslnil?

Jak se vám líbí tyto dámy?
+ Dalších 5 fotografií
Prohlédněte si s námi modely a celebrity, které je oblékly, z udílení cen Daytime Creative Arts Emmy Awards, které proběhlo v Los Angeles. Kdo zazářil na červeném koberci a okouzlil přítomné? Chrissy Metz (37) ze seriálu Chirurgové dokázala, že i obézní žena může zazářit.

70. ročník udílení cen Emmy byl opět velkolepý a celebrity se na červeném koberci předvedly v róbách za stovky tisíc. Kromě nádherných tvářiček a šatů jste ale mohli vidět i úděsné modely, které by si oblékl snad jen blázen!

Mezi celebritami, které zazářily byla i top modelka Heidi Klum (45), jež vyvedla do společnosti i svého zajíčka, kytaristu z chlapecké skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze (29), bratra frontmana Billa Kaulitze.

Kromě Heidi ale zářila také talentovaná herečka Kirsten Dunst se svým nepřehlédnutelným dekoltem nebo půvabná manželka Justina Timberlaka (37) Jessica Biel (36). Našla se ale také spousta známých tváří, které to moc nevychytaly.

Prostorově výrazná herečka ze seriálu Chirurgové Chrissy Metz se ukázala v zelených šatech, které vzhledem k její postavě absolutně nevynikly a spíše zastínily její hezký a výrazný obličej. Naopak ale podtrhly její obezitu a všechny další nedostatky.

Kosmetolog, kadeřník a blogger Jonathan Van Ness poutal pozornost svým vzhledem, který byl opravdu netradiční. Kromě dokonale upraveného kníru předvedl dámskou róbu, která byla dokonce z části průhledná. Svým vzhledem na sebe strhl veškerou pozornost na červeném koberci.

Mohlo by vás zajímat

Další články