Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Moniku Štikovou převálcovala krásou maminka i sestra: Linda působí jako něžná víla

Moniku Štikovou převálcovala krásou maminka i sestra: Linda působí jako něžná víla
Zdroj: Linda Mikušková archiv
+ Dalších 11 fotografií
hot sestra
Monika Štiková (48) se před více než týdnem provdala za mladičkého hokejistu Petra Biniase (23) a přijala jeho příjmení. Komorní svatby se zúčastnila jen rodina a přátelé z Moničiny strany. Dcery a vnoučata kvůli pošramoceným vztahům v rodině nedorazily. Na Staroměstské náměstí dorazila i maminka Moniky Jindřiška (70), která všechny přítomné dostala do kolen svým šmrncem a předčila půvabem mnohem mladší nevěstu. Monika ovšem nemá krásnou jenom maminku, ale také sestru Lindu.

Monika Binias do toho podruhé praštila a už skro měsíc je paní Biniasovou. Přesně před třemi týdny řekla "ano" mladičkému Petrovi. I přesto, že je dělí víc než dvacet let, je Monika přesvědčena o tom, že tohle je ten pravý. Svatba se sice konala na Staroměstském náměstí, ale co se týče hostů, byla velmi skromná.

Přítomní přihlížející si okamžitě všimli, že se po Moničině boku objevuje půvabná dáma v zelených minišatech, které to neskutečně sekne. Nešlo o nikoho jiného než o maminku Moniky Binias Jindřišku Mikuškovou.

Svojí elegancí a půvabem sedmdesátiletá Jindřiška naprosto zastínila nevěstu a nebyla jediná. Monika má také velmi půvabnou a úspěšnou sestru Lindu (39), která si rovněž nenechala ujít významný den v Moničině životě.

Linda je majitelkou nakladatelství a vydavatelství a velmi se zajímá o umění. Na svatbu oblékla růžové šaty, ve kterých působila jako jemná víla. Při pohledu na Lindu a vzpomínce na reality show Štiky se nechce ani věřit, že je to sestra Moniky Binias. Co myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy