Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Moniko, tohle si radši nečti! Zjistili jsme opravdu nepříjemné věci o snoubenci zpěvačky Absolonové!

Ví opravdu Monika vše o svém snoubenci?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Zdálo by se, že se zpěvačce Monice Absolonové (40) začaly plnit životní sny. Před rokem porodila vytouženého chlapečka Tadeáše a v srpnu ji jeho táta Tomáš Horna (35) požádal o ruku. Jenže ví sympatická brunetka vše o tomto nevyzpytatelném hokejistovi? Redakce eXtra.cz nahlédla do dokumentů, které budou pro Moniku velmi nepříjemné.

Málokdo z českého šoubyznysu by si zasloužil víc toho štěstí a lásky než zpěvačka Monika Absolonová. Ta měla vždy smůlu na chlapy a ani v rodině to neměla jednoduché.

Když si začala se ženatým hokejistou Tomášem Hornou, tak nikdo jejich vztahu nevěřil. Přesto se umělkyni povedlo otěhotnět a splnila si životní sen – stala se maminkou. Pak přišla i žádost o ruku a rozzářená Monča si začala myslet, že její život je konečně jedna velká pohádka.

Jenže se k nám dostaly dokumenty, která nevrhají zrovna nejlepší světlo na průměrného hokejistu, který nebýt snoubenky, tak o něm nikdo dodnes neví. Jenže i taková sláva nenese jen ovoce, ale má i temné stránky. Lidé z okolí rádi upozorní na utajovanou minulost, která není zrovna růžová. Teď došlo i na Hornu, který si pravděpodobně myslel, že některé věci ze své minulosti prostě bude přecházet. Ale to nejde.

CO STOJÍ V DOKUMENTECH?

JAKÁ JE FINANČNÍ SITUACE PANA HORNY?

SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ, BRZY PŘINESEME PODROBNOSTI.

Související články

Další články