Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Moniko, dobře ty! Do StarDance míří jedna z nejhezčích českých zpěvaček

+ Dalších 36 fotografií
Do zahájení vysílání v pořadí již deváté řady StarDance zbývá ještě pár měsíců, ale už dnes víme řadu jmen těch, kteří se budou snažit tentokrát uchvacovat diváky svými tanečními kreacemi. Extra.cz se podařilo vyšťourat přísně utajené jméno dívky, jež bude velkým tahákem především pro muže!

Moc se omlouváme České televizi za to, že narušujeme pečlivě naplánované píárko a postupné odhalování soutěžících. Budete ho muset předělat! Poté, co se nám podařilo odtajnit Adama Mišíka, totiž nyní přichází další.

Tentokrát se podařilo ověřit, že veřejnoprávní televize podepsala smlouvu s krásnou Monikou Bagárovou!

Tahle holčina je jednou z nejhezčích zpěvaček u nás. Když před lety zářila v SuperStar, byla hroznou stydlivkou, v poslední době ale stud hodila za hlavu a díky hodně odvážným fotkám se stala i hvězdou Instagramu, kde po ní slintají statisíce.

A i když si StarDance hraje na duchaplný pořad s vyššími mravními principy, stejně ve finále jde jen o to, která z holčin ukáže omylem kalhotky, víc z výstřihu, než by chtěla a podobně. Nebo si fakt někdo myslí, že se lidé dívají kvůli tanci?

Každopádně Monika určitě k obrazovkám přitáhne hodně zvědavců, co budou poctivě sledovat každý detail, aby jim nic neuniklo!

Slečna s vizáží lolitky, které chybí v puse už jen lízátko, se na parketu bude střídat třeba i s Davidem Svobodou, Veronikou Arichtevou, Jiřím Dvořákem nebo Václavem Koptou. Zdá se, že se rýsuje zajímavá partička!

Mohlo by vás zajímat

Další články