Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Žídková slaví 43. narozeniny: Od jejího vítězství v Miss ČR uběhlo čtvrt století

Monika Žídková slaví 43. narozeniny: Od jejího vítězství v Miss ČR uběhlo čtvrt století
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Výročí
Monika Žídková se v roce 1995 stala královnou krásy, u přehlídkových mol ale nezůstala. Je z ní úspěšná starostka. Lidé ji kromě elegance obdivují za její dlouholetý vztah. Půvabná Žídková slaví 43. narozeniny a i dnes vypadá naprosto fantasticky.

Půvabná blondýnka vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově. Oboru učitelky se ale nikdy nevěnovala. Naopak zabrousila do soutěží krásy, kde si vedla, jak nejlépe mohla. V roce 1995 se úspěšně umístila na prvním místě Miss České republiky Kladné výsledky získala i při reprezentaci na Miss Europe. Před kariérou modelky ale raději upřednostnila vzdělání a dostudovala Ostravskou univerzitu.

Láska na celý život

Kromě krásy si Žídková získala fanoušky především věrností, která ostatním modelkám často chyběla. Už od šestnácti let ji totiž lidé vídají jen s jedním mužem, a to s Petrem Brzeskou. V roce 1999 se vzali a dva roky poté modelka porodila dceru Nikolu. Po čtyřech letech přivedla na svět dalšího potomka, syna Davida. Její popularita vzrostla ještě více ve chvíli, kdy byla v roce 2011 vyhlášena nejoblíbenější miss v historii.

Kariéra na prvním místě

Přestože měla Monika kariéru modelky rozjetou na plné obrátky, rozhodla se v roce 2014 raději pro práci starostky města Kravař na Opavsku. Občas se ale od svých sousedů neubrání nálepce bývalé Miss. "Nikdy jsem se jako modelka necítila, ale samozřejmě si obou vítězství vážím, byly to cenné zkušenosti," říká pro Blesk Žídková, pro kterou je důležitá především pozice starostky.

Po letech starostování ale kromě práce přibylo bývalé miss i pár kil navíc. Přesto ale vypadá stále zdravě a váha ji netíží. Netají se tím, že o sebe i po letech úřadování ráda pečuje a inspiruje se kosmetickými tipy od své dcery Nikoly.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy