Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monika zabila tyrana, narozeniny oslavila v base: Vězeňský dort, modlení a stesk po rodině

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 22 fotografií
smutek
Holky pod zámkem nás opět zavedly do míst, kde si nikdo z nás nepřeje skončit. Život ve vězení je pro mnohé nepředstavitelný. Jaké peklo si ale prožily uvězněné ženy ještě před tím, nad tím občas zůstává rozum stát. Obzvláště pak Monika (43), někdejší soudní zapisovatelka, která sedí za vraždu tyranského manžela, za kterou byla odsouzena k 5 letům natvrdo. Její spoluvězeňkyně jí udělala malou oslavu s dortem, která jí ale nemohla vynahradit to, co jí chybí nejvíc - rodinu.

Monika, která sedí za zabití tyranského manžela, zažila příšerný teror. Dříve obyčejný rodinný život se proměnil v peklo, když se Monice narodil první syn. Její manžel začal pít a začal jí zakazovat i běžné věci, jako je líčení. Během několika let se začal teror zvyšovat, až jednoho dne na Moniku manžel vylil hrnec s horkou vodou. Po třech dnech v nemocnici ji přinutil podepsat revers a týrání pokračovalo. V prvním dílu Monika promluvila o tom, jak bodla manžela do zad, v druhé epizodě jí pak navštívila rodina. V premiérovém dílu Holek pod zámkem se jedna z jejích spoluvězeňkyň dozvěděla, že má narozeniny a připravila jí malé překvapení.

Moničina spoluvězeňkyně Naďa, která si odpykává tříletý trest za pokus o podvod, se už několik dní připravovala na její narozeniny. Z toho, co vězení dalo, Monice udělala improvizovaný vězeňský dort a uspořádala pro ni jen malou oslavu ve dvou, během které se jí svěřila s tím, co ji dostalo do vězení.

Poté se Monika s dalšími třemi trestankyněmi vydala do kostela, kde se svěřila se svými pocity. Svého tyranského manžela, kterého připravila o život, prosí o odpuštění za to, že už na tomto světě není. Ačkoliv je to i podle ní samotné zvláštní, něco na tom je. Odpuštění je prý po ni velmi důležité i proto, že ona sama ho právě potřebuje.

Související články

Další články