Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika z Výměny měla smradlavou a zanesenou kuchyň: V náhradní rodině nadávala na binec

Výměna manželek 2021: Bordelářka Monika nadávala na binec
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
pokrytectví
Ve středečním dílu show Výměna manželek, který TV Nova vysílala 20. 1. 2021, se diváci seznámili s kadeřnicí Maruškou, jejím manželem Pavlem a dvěma dcerami Šarlotou a Nereou. Na druhé straně byla volnomyšlenkářská rodina rovněž kadeřnice Moniky s manželem Štěpánem a třemi dětmi Viktorem, Karlíkem a Natálií. Obě rodiny žijí úplně jinak, manželky mají jiný životní styl a to se projevilo i během natáčení. Nejzajímavější ovšem bylo pokrytectví Moniky, která si stěžovala, že je v jejím náhradním domově binec, zatímco Maruška musela u ní doma drhnout nejen kuchyni. Například na mřížce z trouby byla špína usazená tak, že ji musel Štěpán sundávat flexou.

Ve Výměně manželek se pracovitá Maruška okamžitě zděsila, když viděla, přes jakou špínu klientky k Monice chodí a jak obrovský nepořádek má i na zahradě. Když se podívala na pračku, nestačila zírat, to ale ještě netušila, co ji čeká, až se pořádně rozhlédne v kuchyni.

Na druhé straně má Monika z náhradního domova hned dobrý pocit a negativně komentuje jen televizi v ložnici, protože v ložnici se podle ní dělají jiné věci než sledování televize. Jinak měla pocit, že na ni čiší pohoda.

Maruška v náhradní rodině začne ihned vznášet požadavky týkající se úklidu, na špinavé plotně totiž nechce vařit. Od líného Štěpána se překvapivě dočká vstřícného přístupu. O pár dní později otevře i troubu a když vidí starý plech s tukem a špínu všude, udělá se jí zle i ze zápachu, který se ze spotřebiče line.

Ostuda

Štěpán nedal nic najevo, ale za špínu v troubě se stydí a v noci se tajně pustí do jejího úklidu. Ráno pak chce pokračovat čištěním mřížky, to je ale kvůli stáří nečistot těžké, a tak ji musí vzít ven a očistit flexou.

Monika si v náhradní rodině začíná stěžovat. Myslí si, že Šarlota a Nerea jsou rozmazlené, nechápe, proč je musí vozit autem a tvrdí, že doma je binec. Prý je to způsobené tím, že Maruška a Pavel se raději věnují práci.

Mezi osmi očima

Když se vyměněné manželky poprvé setkaly tváří v tvář, jejich konverzace je zprvu poměrně klidná. Zvrhla se poté, co Monika poukázala na to, že Šarlota a Nerea nechodí ven, přestože její dcera nemá na kamarády čas vůbec, což jí Maruška vytkla. Obě pak zabrousily do tématu úklidu a situaci se snažil odlehčit jen lehkomyslný Štěpán, který nechtěl, aby došlo ke konfliktu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy