Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika z Výměny manželek nezná meze: Dceři Marušky psala odporné zprávy

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
rozhovor
Ve středečním dílu show Výměna manželek, který TV Nova vysílala 20. 1. 2021, se diváci seznámili s Maruškou, jejím manželem Pavlem a dvěma dcerami Šarlotou a Nereou. Na druhé straně byla volnomyšlenkářská rodina Moniky s manželem Štěpánem a třemi dětmi Viktorem, Karlíkem a Natálií. Během natáčení se ukázalo, že Monika je nepořádný pokrytec, který se ani přes špínu u sebe doma nezdráhá kritizovat bydlení náhradní rodiny. Mezi osmi očima bylo vidět, že si vyměněné manželky úplně do oka nepadly, zřejmě jen málokdo by ale čekal, že Monika po příjezdu domů bude dceři Marušky psát odporné zprávy. Marie v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, o co šlo.

Péče o děti je v show Výměna manželek jedním z hlavních témat. Ve středu si diváci mohli všimnout, že nepořádná Monika měla s péčí o své dvě náhradní dcery velký problém, obzvláště pak s tím, že kvůli nim musela sednout do auta a vozit je do školy či na kroužky. Jako vyměněná manželka a matka fungovala podle zaběhnutého modelu, ve kterém ale chyběly ostatní povinnosti, které Maruška jinak vykonává.

Ženy během natáčení nezastávají pracovní povinnosti těch, které v rodinách a domovech nahrazují, Monika tak měla za úkol kromě vaření a úklidu jen jízdu autem. „Běžný chod je takový, že každé ráno jedu do práce na osmou hodinu. Přeci nepošlu děti do školy busem, když mám začátek práce podle jejich začátku vyučování. A obě dvě posléze, když mají Zumbu, jednou týdně dojdou, nebo Šarlotka dojede autobusem za mnou do práce, kde si napíšou úkoly a pak jdou spolu na trénink. Po tréninku je beru domů já,“ vysvětlila pro eXtra.cz Maruška, jak to doma běžně chodí.

Obzvláště během prvních pěti dní, před změnou velení, má nová manželka plně nahradit tu, kterou nahradila. Monika zpočátku neustále tvrdila, že Šarlota a Nerea jsou zlatíčka, pak ale otočila a řekla, že jsou nesamostatné. „Já ji prosila, ať mě zastoupí a manželovi je k ruce. Pokud potřebovala prudit Šarlotku skrz úklid, tak si měla vybrat jiný den než středu, kdy se vrací v 19:30 z Jihlavy z výtvarky. Když si napsala úkoly, najedla se a pak měla jít zamést? Proto manžel řekl, že to udělá za ni, nic jiného v tom nebylo,“ popsala Maruška situaci.

Náhradní dcera

Chování Natálky připadalo některým divákům podivné a bylo jim líto, jak evidentně se dělají rozdíly mezi ní a jejími bratry. „Natálka je velmi ovlivněna maminkou a tím, co doma vidí. Tvrdila mi, že se rodiče věnují klukům a dělají se rozdíly. Stejně to prý má i u babičky. Tak já pak nevím, kde je pravda. Její občasné bludy v hlavě jsou určitě vyvolané vztekem. Štěpán mi tvrdil, že o tom vědí, ale v osmi očích byl řečen opak. Hodně se o chování rodičů svěřovala, až jsem žasla, čeho je asi svědkem,“ svěřila Marie.

Snaha o kontakt

Marušku mrzelo, jak se její náhradní dcera Natálie chovala během holčičího dne, kdy ji vzala na nákupy a kosmetiku, zdůraznila ale, že jinak se chovala mile. „Snažila jsem se o kontakt s Natálkou, myslela jsem si, že mi napíše, že mamka měla radost nejen z oblečení. Bylo toho mnohem víc a to bohužel není vidět. Monika mi tam nechala 1000 korun pro moje potřeby a já je přiložila k těm dvou tisícům, o které jsem si řekla při změně režimu. K tomu se mi pořádné odpovědi nedostalo a mně došlo, že ji ovlivnila maminka,“ řekla.

Ani Štěpán, který byl v průběhu 10 dní natáčení z Marušky nadšený, se po skončení Výměny manželek 2021 nezachoval ideálně. „Pak jsem psala i Štěpánovi, jak se jí líbila zahrada, stroze odepsal a pak úplně otočil. Že prý, když mu Monika řekla, jak to u nás chodí, byl úplně zděšen,“ řekla zklamaná Maruška.

Monice se podařilo ovlivnit svou dceru i manžela, nezdráhala se ale zajít ještě dál a kontaktovala i Šarlotu, Maruščinu starší dceru. Té o mamince psala ošklivé zprávy. „Monika psala Šarlotce, ať mi nevěří nic, co jí řeknu, že tam bylo. Že já jsem ta špatná a řeči, co by neměla psát 14leté holce o její mamince. Tohle bych já neudělala. Nenapadlo by mě psát Natálce, ať jí nevěří a že je falešná a tak,“ dodala Maruška.

Související články

Další články