Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Monika z Holek pod zámkem: Zabila manžela, který na ni vykonal potřebu a mlátil ji

+ Dalších 22 fotografií
holky pod zámkem
Už dnes večer na televizi Nova pokračuje unikátní projekt Holky pod zámkem. Diváci budou mít možnost sledovat příběhy odsouzených žen z českých věznic. Dozvědí se, jak probíhá jejich den, s čím ve věznici nejvíce bojují nebo třeba to, co jim chybí. Lidi nejvíce chytl za srdce příběh Moniky, která zabila svého manžela, jenž ji dlouhých 15 let týral. Nyní má Monika šanci, že se dostane na podmínečné propuštění domů za rodinou a dětmi. Jak to nakonec dopadne?

Jednou z „holek pod zámkem“, kterou si oblíbili diváci, je i Monika (43), která pracovala u okresního soudu. Následkem okolností se ale ze soudní pracovnice stala vězeňkyní. Za ublížení na zdraví s následkem smrti dostala pětiletý nepodmíněný trest.

Nevydržela už totiž teror svého manžela. Nyní Monika konečně dostala termín jednání o podmínečném propuštění. To je pro ni zásadní věc, protože věří, že by se mohla dostat domů za svojí rodinou.

Bohužel prožije obrovské zklamání. Když dorazí k soudu, zjistí, že záležitost nebude kvůli změně zákona ani projednávána. Monika totiž může požádat o podmínečné propuštění až po uplynutí 2/3 trestu. Bude nakonec její touha o návratu domů přece jen naplněna?

Související články

Další články