Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika Trávníčková pro eXtra.cz o práci i soukromí: Vyžadujeme hlavně klid

Monika Trávníčková promluvila o soukromí i práci.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Manželka herce Pavla Trávníčka (70) Monika Trávníčková (35) v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o své práci a manažerování houslisty Jaroslava Svěceného. Také ovšem prozradila, jaká dovolená je pro ni a jejího muže tou nejideálnější.  

Herec Pavel Trávníček brzy začne trénovat tanec kvůli účasti v soutěži StarDance. Jeho manželka, ale také manažerka Monika Trávníčková pro eXtra.cz prozradila, zda mají v plánu nějakou dovolenou.

Vyžadujeme hlavně klid a soukromí

"Tréninky začnou aktivně až v srpnu, takže chceme ještě využít toho mála času a rádi bychom někam vycestovali. Nebudeme ale cestovat do zahraničí, moc se nám tam nechce. Chtěli bychom spíš okouknout krásy České republiky, kterou i vzhledem ke koronavirové pandemii alespoň podpoříme," uvedla také s dovětkem, jaká dovolená je pro ně tou nejideálnější. "Vyžadujeme hlavně klid a soukromí."

Práce​

Ani v době koronavirového lockdownu Monika nezahálela a po pracovní stránce se jí aktuálně daří. "Díky koronaviru člověk přemýšlel, co by dělal, aby neseděl doma a pouze nečekal, až se všechno opět otevře. Pustila jsem se více do produkce a začala jsem spolupracovat s houslistou Jaroslavem Svěceným, který akorát sháněl manažerku a produkční. Takže slovo dalo slovo, pořádali jsme online koncerty a nyní se zaměřujeme i na natáčení videoklipů. Teď se to po pracovní stránce teprve pořádně rozjelo, za což jsem velmi ráda," uvedla Monika s tím, jak je na další koronavirový lockdown případně již připravená.

"Jsme na to připravení tak, že budeme pracovat v rámci možností dál. Na povrch vyplouvají další informace, že možná nějaký lockdown opět nastane, já teda doufám, že nenastane, ale je těžké to předpovídat," dodala.

Související články

Další články