Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Monika Trávníčková pro eXtra.cz o práci i soukromí: Vyžadujeme hlavně klid

Monika Trávníčková promluvila o soukromí i práci.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Manželka herce Pavla Trávníčka (70) Monika Trávníčková (35) v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o své práci a manažerování houslisty Jaroslava Svěceného. Také ovšem prozradila, jaká dovolená je pro ni a jejího muže tou nejideálnější.  

Herec Pavel Trávníček brzy začne trénovat tanec kvůli účasti v soutěži StarDance. Jeho manželka, ale také manažerka Monika Trávníčková pro eXtra.cz prozradila, zda mají v plánu nějakou dovolenou.

Vyžadujeme hlavně klid a soukromí

"Tréninky začnou aktivně až v srpnu, takže chceme ještě využít toho mála času a rádi bychom někam vycestovali. Nebudeme ale cestovat do zahraničí, moc se nám tam nechce. Chtěli bychom spíš okouknout krásy České republiky, kterou i vzhledem ke koronavirové pandemii alespoň podpoříme," uvedla také s dovětkem, jaká dovolená je pro ně tou nejideálnější. "Vyžadujeme hlavně klid a soukromí."

Práce​

Ani v době koronavirového lockdownu Monika nezahálela a po pracovní stránce se jí aktuálně daří. "Díky koronaviru člověk přemýšlel, co by dělal, aby neseděl doma a pouze nečekal, až se všechno opět otevře. Pustila jsem se více do produkce a začala jsem spolupracovat s houslistou Jaroslavem Svěceným, který akorát sháněl manažerku a produkční. Takže slovo dalo slovo, pořádali jsme online koncerty a nyní se zaměřujeme i na natáčení videoklipů. Teď se to po pracovní stránce teprve pořádně rozjelo, za což jsem velmi ráda," uvedla Monika s tím, jak je na další koronavirový lockdown případně již připravená.

"Jsme na to připravení tak, že budeme pracovat v rámci možností dál. Na povrch vyplouvají další informace, že možná nějaký lockdown opět nastane, já teda doufám, že nenastane, ale je těžké to předpovídat," dodala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy