Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Monika Štiková zkritizovala těhotnou Ornellu, Koktu i Quentina, otec Michal vrací úder

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
KONFLIKT
Zpráva o těhotenství Ornelly Koktové (27) donutila její matku, s níž se už dva roky nestýká, vyřknout nejen přání pevného zdraví, ale rýpnout si i do jejího stylu výchovy prvorozeného Quentina (6). Jak na slova Moniky Štikové (47), která se vysmívá i věku Josefa Kokty (62), reagoval Ornellin táta?

Kritika

Vztahy mezi Monikou Štikovou (47) a zbytkem rodiny jsou pod bodem mrazu a možnému usmíření nepřispělo ani její tvrzení, že podruhé těhotná starší dcera podle ní neumí vychovat syna.

„Nepřeju jim nic zlého. Ať se jim dítě narodí zdravé a ať je Ornella po porodu taky zdravá. A i Pepovi pevné zdraví, protože až bude dítě maturovat, bude mu asi devadesát. Také jim ale přeju, aby výchovu zvládli líp než u Quentina. Aby neměli dvě děti, které budou sedět u počítače a nebudou mít vůbec přehled o reálném světě,“ uvedla.

Čtěte také: Mrazivý vzkaz Ornelle: Co Monika přeje vnoučeti, které nikdy neuvidí

Obrana

Ornella Koktová (27) se už před časem rozhodla matčiny výpady mediálně ignorovat, nestojí jí prý za to, aby na někoho takového reagovala. Její otec a Moničin exmanžel ale slova své bývalky odpálkoval.

„To je neskutečné. Ona Quentina nevídá. Je pravda, že je strašně šikovný na počítače, má je moc rád, dokáže i to, co já sám ne. Ale má i spoustu jiných zájmů. Jezdí na poníkovi, na kole, chodí do přírody. Pořád je někde. Chodíme do kina, má besídky a podobně. Je nesmysl, že by byl od rána do večera zalezlý u compu,“ označil Michal Štika Moničino prohlášení za nesmyslné.

Čtěte také: Ornella Koktová je podruhé těhotná, rodit bude už za pár týdnů

Vendeta

„A zrovna od ní to sedí, rýpat do Pepy (62) kvůli věkovému rozdílu, když sama má mladého frajera. Je nesoudná, to na ni sedí do posledního písmene. Jsem rád, že už nemusíme být v jakémkoli kontaktu. Dennodenně vidím, v čem jsem žil a že jde mít vedle sebe taky někoho naprosto v pohodě,“ kroutí hlavou bývalý choť Moniky Štikové.

Související články

Další články