Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková? Zaslouží nafackovat! Zeť Kokta popsal svou tchyni, že do životopisu si to rozhodně nedá

Zeť Kokta popsal svou tchyni, že do životopisu si to rozhodně nedá.
Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
Pokud měla mít reality show Štiky v rodině Štikových a Koktových očistný a terapeutický účinek, moc se to nepovedlo. Naopak! Matka rodu Monika (45) se ještě víc poškorpila se svou dcerou Ornellou (25) a jejím mužem Pepou (61). Ten o své tchyni nyní mluví hodně extrémně!

Dvojice se v televizní show neustále škorpí, evidentně se mají rádi stejně jako třeba svého času takový Ondřej Koptík s drogovou abstinencí.

„Měl jsem spousty ženských a v životě jsem žádnou neuhodil. Ani tu Moniku. Ale možná je to škoda. Je jediná, která by si to zasloužila. Pár facek by jí sedlo, aby se dostala ze své sebestřednosti. Pořád mele jen o sobě, o vlasech, nehtech, showbyznysu a podobných kravinách,“ řekl eXtra.cz Josef Kokta (61), který musel zasáhnout ve chvíli, kdy prý tchýně začala bít jeho ženu.

„U Moniky Štikové (45) je takové chování normální a běžné. Přestože je mrňavá, manželovi Michalovi, který má 196 centimetrů, bez problémů nabančí. Je to hodný chlap, který na sobě nechá štípat dříví,“ lituje tchána Pepa.

„Je taková, že když má někdo jiný názor než ona, a to i v klidné diskusi, najednou začne řvát a bránit svoje přesvědčení. To je hrozná vlastnost. Svou pravdu musí mít za každou cenu. Nikdy v životě jsem nic takového nezažil a už to taky nechci zažít. Došlo to až tak daleko, že jsem se zvedl a řekl, že jdeme pryč a že končíme natáčení,“ vypráví.

Dokonce málem přišel o honorář z reality show Štiky, který nutně potřeboval, aby splatil nejakutnější dluhy.

„Třikrát jsem to chtěl ukončit s tím, že na to kašlu, že na to nemám. Měl jsem nervy v hajzlu. Bouchly ve mně saze a poslal jsem ji do pr*ele. Tím, že jsem o patnáct let starší než tchyně, z pozice svého věku jsem si mohl dovolit ji kritizovat. Všechny tři předchozí tchyně přitom byly úžasné. Monika Štiková je opravdu unikát,“ dodal Josef Kokta.

Unikát je samozřejmě úplně jiného názoru. O manželovi své starší dcery Ornelly Koktové (25) si myslí, že je násilník a sprosťák a nevidí důvod, proč by jí měl nadávat. „Za celou dobu jsem mu sama neřekla jediné sprosté slovo. On je sprostý pořád. Už dlouho. Vždyť i synovi nadává do d*bilů. A že se hádám? Nenechám si kálet na hlavu,“ zareagovala Monika.

Diváci sami už ale budou moci od 23. dubna posoudit, na čí stranu se přiklonit.

Související články

Další články