Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková začala řádit v posilovně: Její slova jsou jasná, patrně otěhotněla

Zdroj: archiv Moniky Štikové
+ Dalších 37 fotografií
Miminko
Monika Štiková (47) si po odchodu do Německa užívá života naplno. Dokonce se zasnoubila... Je až po uši zamilovaná do svého kolouška Petra Biniase (22), a dokonce před časem přiznala, že s ním plánuje dítě. Věk nevidí jako překážku a je plně odhodlaná svému milovanému porodit miminko. Možná kvůli tomu, aby své tělo dostala do formy pro narození společného potomka, začala se trápit v posilovně.

Monika Štiková je samé překvapení. Všechny zaskočila nedávno svým výrokem, že plánuje i přes svůj vyšší věk třetího potomka. Monika, která je babičkou téměř sedmiletého Quentina, se na fotografiích tiskne ke svému mladému hokejistovi a hlásá do světa, že se těší na jejich budoucího potomka.

Své tělíčko teď začala trápit v posilovně a vypadá to, že své tělo připravuje na jiný stav. Maká a potí se na strojích, aby mohla i v pokročilém věku splnit sen svému vyvolenému Petrovi. „Ano, plánujeme miminko, porodím mu potomka. Příští rok,“ řekla svým fanouškům na Instagramu Monika přesně před rokem.

Plní sliby

Pokud se Monika řadí k lidem, kteří udělají, co řeknou, nemůže být už o ničem pochyb Nezbývá nic jiného než trpělivě čekat, jestli se za pár měsíců Monika pochlubí holčičkou nebo chlapečkem.

Související články

Další články