Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková vytočená doběla: Michal a Charlotte mě obrali o miliony, tak ať mlčí!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
exkluzivně
Zásnuby Moniky Štikové (47) neunikly ani jejímu exmanželovi Michalu Štikovi (49). Lásku k zajdovi Petru Biniasovi (23) jí přeje, drsně se však obul do jejího chování. Považuje za odporné, že ani jednou nepopřála vnukovi Quentinovi (6). Se Štikovou jsme se spojili a přinášíme její pohled na věc. Na bývalém nenechala nit suchou!

Jak jsme na eXtra.cz psali v úterý, Michal Štika se nemůže dočkat, až Monika (47) přestane nosit jeho jméno. „Dělá rodině ostudu,“ rozčiloval se. Jenomže čerstvě zasnoubená blondýna jeho drsná slova nenechala bez odezvy.

Quentin? Mám zákaz!

Ze židle ji nejvíc nadzvedlo Štikovo tvrzení, že kašle na malého Quentina. „S vnukem mám zákaz styku. Přitom jsem to byla já, kdo Ornellu jak emočně, tak finančně podporoval. Jen díky mé podpoře se mohl narodit. Zbytek rodiny těhotenství odmítal,“ svěřila eXtra.cz Monika. Ornella (26) o své matce dlouhodobě odmítá mluvit.

Zanedlouho se z ní stane paní Biniasová, se svým kolouškem Petrem se na to moc těší. Slovům o zostuzení rodiny se smála, černou ovcí je prý Michal, který podle Moniky dluží, kam se podívá.

Dluží Michal i Charlotte

„Jediný, kdo dělá ostudu, je můj ex Štika, je dlužník a i nadále dluží městu přibližně 65 tisíc korun za okrádání zákazníků ve svém taxi voze. Vše je dohledatelné na magistrátu. Dál nově dluží za nájem auta jedné nejmenované taxi službě,“ tvrdí Štiková s tím, že Michal v tom není sám.

Prachy od Moniky podle jejích slov shrábla i dcera Charlotte (23) a s vrácením očividně příliš nespěchá. „A taky bych byla ráda, kdyby mi Štika, Charlotta a Ifko vrátili peníze, které jsem jim půjčila. Celková suma zapůjčení dělá skoro dva miliony,“ burácela Monika. S rodinou už se nechce nikdy vidět!

Rodinná válka Štikových

Druhou část zpovědi Moniky Štikové o exmanželovi přineseme ve čtvrtek. Sledujte eXtra.cz!

Související články

Další články