Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Monika Štiková vypila elixír mládí: Je jako suchozemská obdoba Lucky Vondráčkové, tvrdí lidé

+ Dalších 26 fotografií
štika válí
Monika Štiková (46) se v poslední době drží zkrátka. Už tolik nevystavuje na odiv své soukromí a nesnaží se být za každou cenu středem pozornosti. V klidu a tichosti žije se svým mladým přítelem, hokejistou Petrem Biniasem (22). Před pár dny Monika zveřejnila fotku, na které vypadá opravdu perfektně. Oproti jejímu dřívějšímu vzhledu je vidět, že máma Štika občas fitko opravdu navštíví.

Šestačtyřicetiletá Monika Štiková byla dlouhou dobu trnem v oku spoustě lidí. Po uvedení reality show Štiky, kde se Monika předvedla jako hysterická matka a tchyně, která umí jen nadávat a řvát, jí lidé vůbec nemohli přijít na jméno.

Když si následně našla mladého přítele, hokejistu Petra Biniase, musela na sociálních sítích čelit opravdu hnusným komentářům, ve kterých ji lidé uráželi a dělali si s z ní srandu. Možná právě proto se Štiková odstěhovala za svým partnerem do Německa a stáhla se do ústraní.

Už se nesnaží být středem pozornosti a nevyhledává tolik společenské akce. Sem tam se se svými fanoušky na Instagramu podělí o nějakou tu fotku ze soukromí, ale tím to hasne. Nedávno přidala snímek, na kterém jí to opravdu sluší.

Někteří lidé trefně poznamenali, že Monika vypadá jako suchozemská obdoba Lucky Vondráčkové, která nedávno nafotila snímky pod vodou coby mořská panna. „Ať si myslíte o Štikové, co chcete, tady jí to sluší a na 46 vypadá dobře,“ píše se v komentářích.

„Možná by mohla ještě trochu zhubnout, ale oproti tomu, jak vypadala před pár lety, je to velká změna,“ píše další. „Vypadá jako Lucka Vondráčková coby mořská panna, kdyby vylezla z vody,“ vtipně poznamenal další.

Mohlo by vás zajímat

Další články