Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková vrací úder: Zkrachovalec s odulou hlavou a bradavicemi, setřela Michala

Monika Štiková vrací úder: Zkrachovalec s odulou hlavou a bradavicemi, setřela Michala
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
válka
Svatba Moniky Štikové (48) s Petrem Biniasem (23) se neobešla bez kritiky. K nevěstě se totiž vyjádřil její bývalý manžel Michal Štika. Drsné komentáře si však Monika nenechala líbit a redakci eXtra natvrdo řekla, co si o Michalovi myslí. Hádky v rozvrácené rodině tak nejspíš stále neutichly.

Tvrdými slovy na adresu Moniky Štikové ve svatebním její bývalý manžel Michal Štika příliš nešetřil. Redakci eXtra nedávno prozradil, co si myslí nejen o šatech, ale také o její postavě. "Divil jsem se, jak Monika na té svatbě vypadala. Tlustá, tři brady, šílené šaty 5XL, vlasy pro ostudu. I její matka vypadala líp než nevěsta. Nebo její ségra. Působilo to jako 'Hele, Marfuša se vdává'." To Moniku pobouřilo a rozhodla se vrátit úder.

Hvězda reality show Štiky si pro svého exmanžela připravila drsný vzkaz. "Ať už vytáhne svoji tlustou odulou hlavu ze svého obřího zadku," řekla pro eXtra. Nebála se na Michala vytáhnout i osobní problémy. "Jak mě může komentovat finanční zkrachovalec, dlužník a člověk, který je silně obézní, má bradavice a křečové žíly," dodala Monika, která si myslí, že jí Michal jen závidí. Proto se rozhodla k razantnímu kroku proti němu a tasila výhrůžku. "Ať už se do mě neopírá nebo exekutorům nahlásím, kde bydlí," ukončila.

Matka ji zastínila

Monika Štiková nedávno oslavila již druhou svatbu v pořadí. Za manžela si vzala hokejistu Petra Biniase, který je o více než dvacet let mladší. Obřad uspořádali ve velkém stylu na Staroměstském náměstí v doprovodu těch nejbližších. Většinu lidí však místo nevěsty zaujala její matka Jindřiška Miklušková, která v téměř sedmdesáti letech předvedla luxusní postavu. „To je maminka Moniky Štikové? Kolik jí je? Vypadá skvěle,“ podivovali se kolemjdoucí. Není proto divu, že Moniku exmanželovo vyjádření tak rozčílilo.

Rodina ji odsuzuje

Krize manželů Štikových se projevila už v roce 2014. Od té doby byl jejich vztah jako na horské dráze. Toho si mohli všimnout i diváci reality show Štiky, ve které se manželé neustále hádali. Monika svého muže dokonce obvinila z domácího násilí. V roce 2019 přišel vytoužený rozvod. Do války manželů se však připletly i dcery Ornella Koktová (27) a Charlotte Štiková a začaly svou matku ostře kritizovat. Vztahy v rodině Štikových jsou tak stále rozbouřené a do budoucna se usmíření nejspíš nikdo nedočká.

Související články

Další články