Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Monika Štiková vnuka nikdy neobejme: Slova opovržení Ornelle a dojemný vzkaz Svenovi

Zdroj: Se souhlasem Moniky Štikové a Ornelly Koktové
+ Dalších 8 fotografií
rodinná válka
Monika Štiková (47) se stala dvojnásobnou babičkou, její dcera Ornella Koktová porodila zdravého chlapečka. Rodina známá z mnoha reality show je ale rozhádaná a Monika tak novorozeného vnuka patrně nikdy neobejme. Přesto mu přes eXtra.cz poslala láskyplný vzkaz, pro Ornellu má však pouze slova opovržení a obrovského zklamání!

Monika Štiková (47) je s dcerou Ornellou Koktovou (27) i zbytkem rodiny stále ve válce. I když je čerstvou dvojnásobnou babičkou, nehodlá ustoupit ani o píď!

Ornello, styď se!

Sedm let po narození Quentina (7) porodila Ornella ve středu dalšího chlapečka, jenž dostal netradiční jméno Sven. "Důvod k usmíření s Ornellou to určitě není! Proč? Za ty podrazy, urážky a lži? Úžasně jsem ji vychovala, dala jí nejlepší vzdělání, péči, lásku a obětovala se pro ni. Pak mi zakázali styk s vnukem Quentinem, se kterým jsme se milovali. Nevidím k usmíření důvod!" řekla eXtra.cz nekompromisní Štiková.

"Myslím, že žádná matka, která udělala pro své děti vše na světě, by to nechtěla. Protože jí její děti zlomily srdce," dodala Monika, která je i po dvou letech s mladším snoubencem Petrem Biniasem (23) na rodinu pořád rozzlobená. Je možné, že návrat z Německa do Prahy už nikdy nebude na pořadu dne.

Láskyplná slova vnukovi

Štiková ale nemá srdce z kamene, takže jí narození vnuka vykouzlilo úsměv na tváři. "Svenovi přeji hlavně pevné zdraví, krásné dětství a dlouhý život," vzkázala chlapečkovi, kterého však nejspíš nikdy neobejme. A když, tak až za hodně dlouhou dobu...

Sama Monika už dřív do světa hlásala, že by mladšímu Petrovi chtěla ještě porodit dítě. Tak uvidíme, jestli se Quentin se Svenem dočkají mladší tetičky nebo strýčka.

Související články

Další články