Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Štiková vnuka neviděla! Ornella promluvila o vztahu s matkou

+ Dalších 8 fotografií
Redakce eXtra vyrazila na střechu v Galerii Harfa, kde se pořádal dětský den. Na ten dorazila i řada známých hvězd v doprovodu svých dětí. Akce se zúčastnili například Eva Decastelo (41), Roman Tomeš (32) nebo Bára Kotalíková (32). Mezi návštěvníky byla i Ornella Koktová (27) se syny Quentinem a Svenem nebo Jitka Boho (28) s dcerou a novým přítelem.

Dětské odpoledne se zábavným programem si přišly užít známé tváře, jako například Ornella Koktová (27), která přijela s kočárkem, a Jitka Boho, která veřejnosti představila svého aktuálního partnera, režiséra Matěje Lišku (43).

Nový život s režisérem

"S přítelem jsme se seznámili při natáčení. Občas jsme si napsali. Řekla bych, že to začalo někdy mezi únorem a březnem," říká pro eXtra.cz Jitka Boho, která před rokem opustila manžela Lukáše Boho.

Zpěvačka také sdělila, že se konečně může se svou dcerou Rozárkou považovat za Pražačku. K příteli se ale údajně nenastěhovala. "Řekli jsme si, že se chceme poznávat a takhle máme stále možnost mít své soukromí. Když spolu ale nejsme déle, tak si chybíme," vysvětluje Boho.

Synové jsou bez babičky

Rozhovor poskytla i Ornella Koktová, které se narodil druhý syn jménem Sven. "Je to strašně hodné mimino a zatím mi přijde, že Quentin je nejdivočejší element," myslí si Koktová. Zatímco dědeček Michal Štika děti rozmazluje dárky a bonbony, babička Monika Štiková (47) se svým druhým vnukem se nejspíše ani nesetká.

Celé rozhovory si můžete pustit ve videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy