Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková v Německu žije jako chudá studentka: SMUTNÁ PRAVDA o vztahu se zajdou!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Zchudlá Štika
Rozvádějící se Monika Štiková (46) si v Německu nabrnkla kolouška Petra Biniase (21). Očekávání, že ji hokejista z pralesní ligy bude za hranicemi zahrnovat luxusem, se ukazují jako mylná. Matka Ornelly Koktové (25) a Charlotty Štikové (22) redaktorovi eXtra.cz svěřila, jak je to doopravdy!

Monika Štiková byla roky zvyklá, že si nemusí odtrhávat od pusy. Potom se rozkmotřila s manželem Michalem Štikou, sbalila kolouška Petra, kterému by mohla dělat mámu, a finanční toky rázem začaly vysychat.

Jenže o jejího jednadvacetiletého hokejistu by si takový Jarda Jágr neopřel ani kolo. V nižší německé lize si nepřijde zrovna na miliony. A tak musí chodit do práce i Štiková, jež si začala vydělávat vozením dětí do školky.

Jako každý zamilovaný pár si Monika s Petrem kupují dárky, že by se ale zahrnovali luxusem, o tom se nedá mluvit ani v nejbájnějším snu. „My si věci kupujeme vzájemně po celý rok. Vánoce jsou tudíž v pohodě a nehrotíme to,“ prozradila eXtra.cz Štiková. „Nejdražší dárek, co mi Petr koupil, je náhrdelník se srdíčkem,“ naznačila, že jako prasata v žitě si s kolouškem v Německu zrovna nežijí. Taková bižuterie totiž přijde nanejvýš na pár stovek.

Možná by měla Monika ještě přehodnotit své nedávné životní kroky. Ale změny přijdou zcela jistě dřív nebo později samy. Petr totiž určitě jednou bude chtít mít děti…

Související články

Další články