Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Štiková ukázala maminku v mimořádné formě: Modlím se, abych vypadala jako ona

Zdroj: archiv Moniky Štikové
+ Dalších 15 fotografií
den matek
Den matek nezazdila ani Monika Štiková (47), která ho však se svojí maminkou Jindřiškou Mikluškovou (69) musela oslavit na dálku. Koronavirová opatření a zpřísněný režim na hranicích jim nedovolily se navštívit. Někdejší hvězdička mnohých reality show totiž žije s mladším snoubencem Petrem Biniasem (23) v Německu.

„Den maminek aspoň na dálku. Jsi moje srdíčko,“ rozplývala se Monika Štiková u společné fotky s maminkou Jindřiškou Mikluškovou. Už dříve se sociálními sítěmi šířil názor, že vypadá lépe než její dcera.

Takovou kritiku si Monika moc k tělu nepouští. Tentokrát ale přiznala, že doufá, že v devětašedesáti bude vypadat stejně dobře jako Jindřiška. „No, za mě super. Vím, jak budu vypadat, až budu starší, a za to se modlím,“ přiznala Štiková na Instagramu.

Sama ke Dni matek nejspíš nic nedostala, protože s dcerami Ornellou (27) ani Charlotte (24) se už dlouho nebaví. Snad jí kytičkou vykouzlil úsměv na rtech alespoň snoubenec Petr, se kterým chce mít na prahu padesátky miminko.

Související články

Další články