Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Štiková si užívala koupání i festival: Díky lásce k mladému příteli hubne

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Jde do sebe
Monika Štiková (46) se netají tím, že láska k mladému příteli Petrovi (23) jí dává plno energie. Klučina jí dělá vše, co jí na očích vidí. Monika a Petr si vyrazili na festival do Karlových Varů a zamilovanost z nich tekla proudem.

Monika Štiková (46) je ráda, že po životních peripetiích s manželem Michalem našla konečně lásku a klid. Její Petr není chladným manipulátorem, ale milujícím klukem, který své paní plní i ty nejtajnější sny.

„Má mě fakt rád a já našla klid a radost. A myslím si, že po všech těch problémech si to i zasloužím. Někdo pořád řeší náš věkový rozdíl. Ale mně jsou tyhle řeči úplně fuk. Když je lidem spolu dobře, tak je přeci věk úplně nepodstatný,“ směje se Monika, kterou jsme zastihli v Karlových Varech. „Je fajn se tu objevit a rozhodně sem nejezdím, abych tu budila pozornost. Spíše si užívám klid. Byli jsme se také koupat na jezeru a tam to bylo také super,“ má jasno hvězda reality show Štiky.

Monika patří k ženám, které během jara dokázaly zhubnout do plavek. Takže nyní ráda odhaluje své tělo. „Milostná energie umí spalovat tuky. To u vás v redakci nevíte? A hlavně zase napište, že hubnu sexem,“ vzkázala rozverná Štiková, která shodila 10 kilo a na 46 let vypadá výborně.

Související články

Další články