Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková si svého zajíčka hýčká: Pro dcery má vzkaz, ze kterého jim bude zle

+ Dalších 19 fotografií
V novém Extra Focusu jste mohli mimo jiné vidět zpověď Moniky Štikové (46). Ta v poslední době vede válku se svými dcerami. Zatímco ještě v reality show Štiky si Monika nejvíce rozuměla s mladší Charlotte (22), současná situace je taková, že jedna na druhou házejí špínu. Velkým problémem je i Moničin nový přítel, který je o 25 let mladší. Co dalšího Štiková prozradila?

„Začala jsem žít svůj život a přestala jsem být otrokem svých dětí. To se jim samozřejmě nelíbilo, ale já mám právo na lásku a na všechno,“ rozohnila se Štiková hned v úvodu rozhovoru. Po skončení reality show Štiky to v rodině hodně vře.

Monika Štiková (46) se nesnese s dcerami Ornelou Koktovou (25) a Charlotte Štikovou. Zatímco Monika je přesvědčena o své verzi, že přestala živit nejmladší dceru a jejího přítele a oni to naprosto nezvládli, dvojice obviňuje Moniku ze lží a vymýšlení.

„Problém byl ten, že jsem si našla nového partnera a u nás doma se zavřela kasa. Přestala jsem živit Ifka a Charlotte,“ vzkázala. Monika dokonce přiznala, že své dcery špatně vychovala.

„Myslím si, že jsem je špatně vychovala. Nejzásadnější chyba je ta, že jsem své děti rozmazlila a byla jsem příliš tolerantní a kamarádská.“ Nakonec došlo i na Moničina o pětadvacet let mladšího současného partnera, se kterým se odstěhovala do Německa.

„V Česku je všechno velký problém,“ reaguje Monika na velký věkový rozdíl se svým partnerem. Nejstarší Štiková je přesvědčena o tom, že dcerám by její nový přítel rozhodně neměl vadit.

„Nevím co by měly moje děti rozdýchávat. Dcery viděly různé fyzické ataky. Člověk by očekával, že budou stát na správné straně,“ dodala.

CHCETE VIDĚT CELÝ MAGAZÍN EXTRA FOCUS? NALEZNETE HO ZDE.

Související články

Další články