Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Štiková si s Petrem užívá líbánky: Můj muž mi splní, co mi na očích vidí, chlubí se

Monika Štiková si s Petrem užívá líbánky: Můj muž mi splní, co mi na očích vidí, chlubí se
Zdroj: Instagram/Petr Binias
+ Dalších 9 fotografií
dovolená
Už to bude měsíc, kdy se Monika Štiková (48) provdala za svého o více než dvacet let mladšího muže Petra Biniase (23). Poté, co si konečně řekli své ano, začali plánovat nezapomenutelné líbánky. Místo toho, aby relaxovali na jednom místě, se raději rozhodli procestovat Evropu. Poznávají tak různé kultury a rozmazlují se. Monika exkluzivně pro eXtra.cz popsala, jak si překrásnou dovolenou společně užívají.

Sluneční paprsky, romantické večeře a procházky uličkami Benátek. Tak si Monika Binias (48) užívá líbánky se svým milovaným mužem Petrem Biniasem. Zamilovanost jim čiší z očí a jde vidět, že si společně strávené chvíle užívají naplno. Monika se báječnou dovolenou v Itálii dokonce pochlubila i na sociálních sítích.

Redakce eXtra.cz se tak zeptala, jak se na dovolené mají. "Užíváme si medové dny. Cestujeme po Evropě. Užíváme si klid, pohodu a hlavně sebe. Můj muž mi splní, co mi na očích vidí, a rozmazluje mě. Je to krása být manželé," sdělila pro eXtra.cz Monika Binias. Benátkami to ale nekončí a čerstvé novomanžele čeká ještě jedna letecká dovolená u moře. Mimo jiné navštívili také město Innsbruck v Rakousku, německý Mnichov nebo Tyrolsko.

Léto se ale chýlí ke konci a to znamená, že i pro oba partnery nastanou nové povinnosti. "Pak už zase začne hokejová sezona," objasnila Monika. To ji však vůbec netíží a přiznala, že se na ni těší společně s Petrem. Mladík totiž hraje profesionálně hokej.

Obřad bez dcer

Monika a Petr si řekli své ano na radnici na Staroměstském náměstí v doprovodu nejbližší rodiny a přátel. Na obřad však nedorazila ani jedna z jejích dcer. Místo toho si Ornella Koktová (27) a Charlotte Štiková užívaly letního počasí bez matky. S Monikou totiž dlouhodobě nekomunikují a přetrvávají mezi nimi spory z minulosti. Zpřetrhané vazby s dcerami ale matku vůbec netíží. Místo toho už se svým Petrem plánuje dalšího potomka. „Samozřejmě že chceme miminko. To chce v podstatě každý, který se vezme,“ dodala už dříve pro eXtra.cz Monika.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy