Show Štiky se u diváků nesetkala s dobrými ohlasy. První díl sledovalo pouhých 450 tisíc lidí a ti jsou víc než rozhořčeni. Nikdo nevidí důvod, proč by měl svůj volný čas marnit u televizních obrazovek s tím, že bude sledovat rodinu, která se k sobě chová hůř než prasata v chlévě a neustále po sobě řve.

Kupodivu mezi největší oblíbence patří Josef Kokta (61) a Ornella Koktová (25), kteří u lidí jako jediní sklízejí pozitivní ohlasy. Diváci si myslí, že tahle dvojice jako jediná z rodiny stojí nohama na zemi a nemá potřebu řešit nesmysly a vést nekonečné hádky.

Koho ale vyloženě nemohou vystát, je Monika Štiková (45). Paní, která si neustále hraje na to, že je dáma z lepší společnosti, má přitom dluhy všude, kam se podívá. I tak si ale žije v luxusu a v přepychovém domě a rozhodně se netají tím, že chce být celebritou, která je neustále vidět.

Ale pravá celebrita se nechová jako máma Štika. Svým posledním činem opět prohloubila společenské dno. Nechala se totiž natočit při tom, jak vykonává potřebu. „Nemám ubrousek. Michale, podej mi prosím papír,“ nestydí se Monika přidřepnout za stromem a začít vykonávat potřebu.

„A nekoukej se mi na pe**č!“ dodala Monika hnusně. Je vidět, že Michal Štika je totální podpantoflák, kterého si jeho žena absolutně neváží. Takové zacházení s blízkým člověkem je odporné, shodují se diváci.