Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Štiková se vedle svého manžela Petra stará necítí: Samozřejmě, že chceme miminko, říká

Monika Štiková se vedle svého manžela Petra stará necítí: Samozřejmě, že chceme miminko, říká
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
V sobotu si hvězda reality show Štiky, Monika (47) vzala za muže o více než dvacet let mladšího Petra Biniase (23). Svatba jí ale nestačí. Ráda by si totiž s již druhým manželem v pořadí pořídila miminko. Její věk ji ale vůbec nestresuje a stále si připadá jako mladice. O svých plánech do budoucna se svěřila redakci eXtra.cz.

Jen co se Monika Štiková provdala za mladého Petra Biniase, už přemýšlí nad dalším krokem v jejich manželství. Redakci eXtra.cz se přiznala, že by si s hokejistou rádi pořídili miminko. "Samozřejmě, že chceme miminko. To chce v podstatě každý, který se vezme," objasnila nevěsta.

Cítí se mladá

To, že jí biologické hodiny rychle tikají, ale vůbec neřeší a na názory ostatních nehledí. "Lidé jsou staří tak, jak se cítí. Myslím si, že společnost už si zvyká na to, že věk rodiček se zvyšuje," prohlásila Monika pro eXtra.cz. Dodává, že podle ní bude matek, které rodí kolem dvaceti do budoucna ubývat. Naopak bude přibývat žen, které otěhotní ve vyšším věku. "Já se cítím mladě a nevidím žádný problém," řekla.

S dcerami nekomunikuje

Monika už má dvě dcery z minulého vztahu. Charlotte Štiková a Ornella Koktová s matkou však již nechtějí mít nic společného. V minulosti totiž podle nich udělala mnoho chyb, které se s ní navždy ponesou. Například Ornella nařídila matce zákaz styku se svými syny Quentinem a Svenem. Jediný, kdo chlapce vídá, je tak jejich dědeček Michal Štika.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy