Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková se s Charlotte a Ornellou neusmířila ani po svatbě: Zloba i trapnost

Monika Štiková se s Charlotte a Ornellou neusmířila ani po svatbě: Zloba i trapnost
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
rodinné vztahy
Ani svatba Moniky Štikové (47) nepřinutila její dcery k zakopání válečné sekery. Na obřadu se neobjevily a matce se vysmívají. Ta si s nimi ale nebere žádné servítky. Redakci eXtra prozradila, co si o Ornelle Koktové (27) a Charlotte Štikové doopravdy myslí a nevynechala ani jejich otce Michala Štiku. Dala také jasně najevo, že z nepřejících komentářů si nic nedělá.

Napjaté vztahy mezi Monikou Štikovou a jejími dcerami nejsou zdaleka u konce. Ty se kvůli neshodám neukázaly ani na matčině nedávné svatbě s hokejistou Petrem Biniasem (23). Nevěsta se redakci eXtra.cz svěřila o pocitech, které nyní ze svých dcer má. Jejich nepřítomnost na svatbě ji ale vůbec nemrzela. "Mé dcery na svatbu nikdo nezval. Ať tedy netvrdí, že je to nezajímá. To ony nezajímají mě. Neumím si představit, že bych dělala někomu, kdo o mě nemá žádný zájem, takové věci," řekla. Vypadá to tak, že Ornella ani Charlotte už do její rodiny nepatří.

Dvojnásobná matka se ale přiznala, že při obřadu na své dcery pomyslela. Do usmíření se ale nehrne. "Ke všemu se veřejně vyjadřují a vše komentují. Nevím, kde se v nich bere tolik zloby a nenávisti," udivuje se Monika.

Boj mezi bývalými partnery

Hvězda reality show Štiky se vyjádřila i ke svému bývalému manželovi Michalovi Štikovi. Ten by se nejspíš podle ní měl zamyslet nad svým chováním. "To, že hned přispěchal s tvrzením, že bude mít v srpnu také svatbu, mi přijde zcela trapné. Ten chlap smrdí korunou," řekla. Michal se však její svatby nemohl dočkat. „Je to pro nás šťastná informace. Pokud se stane skutečností, tak to řádně oslavíme. Celá rodina se těší, až nebude Monika používat naše jméno, protože mu dělá jen ostudu,“ svěřil se již dříve eXtra.cz.

Její dcery a bývalý partner ale nejsou jediní, kteří novomanžele odsuzují. Pro ty má ale Monika jasný vzkaz. "Těm, kteří nás kritizují a naši lásku nám nepřejí, bych ráda vzkázala, ať začnou u sebe a zamyslí se, zda to mají doma sami opravdu tak dokonalé," ukončila.

Související články

Další články