Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Monika Štiková se pochlubila maminkou: V 69 letech vypadá lépe než vlastní dcera

+ Dalších 22 fotografií
štiky
Monika Štiková (46) patří jednoznačně mezi nejbizarnější postavičky českého šoubyznysu. Zatímco Monika se na sociálních sítích neustále chlubí fotkami svého mladičkého přítele a se svými dcerami je rozhádaná na život a na smrt, vlastní maminku ukazuje jen opravdu zřídkakdy. Tentokrát udělala výjimku a fanoušci nevěřili vlastním očím. Maminka Moniky Štikové vypadá téměř v sedmdesáti letech lépe než vlastní dcera.

Matka pluku Monika Štiková (47) se již pěkně dlouhou dobu distancuje od své vlastní rodiny. S dcerami Ornellou Koktovou (26) a Charlotte Štikovou je rozhádaná na nože a neudržuje s nimi téměř žádný kontakt.

Monika žije spokojený život v Německu po boku svého mladičkého přítele Petra, jehož fotkami plní své sociální sítě. Chlapci je jednadvacet let, působí ještě hodně dětsky a hraje hokej v jedné z nižších soutěží v Německu. Před pár dny Monika udělala čestnou výjimku a pochlubila se fotkou se svojí vlastní maminkou.

Jindřiška Miklušková oslaví v říjnu sedmdesáté narozeniny, ale vedle své dcery Moniky spíše připomíná její sestru a nebojíme se říct, že vypadá mnohem lépe než její o dvacet let mladší dcera. Monika se netají tím, že její rodina pochází z dobrých poměrů a o peníze nikdy nouzi neměli.

I přesto ale svoji maminku ukazuje veřejnosti a fanouškům jen velmi sporadicky. „To snad není možné. To je opravdu, Moniko, vaše maminka? Vypadáte spíše jako sestry,“ začali okamžitě psát fanoušci pod fotku Moniky Štikové.

Maminka Moniky Jindřiška umí skutečně stárnout s grácií. Možná by si z ní mohla vzít její dcera příklad a ve svých téměř padesáti letech si přestat hrát na přestárlou puberťačku. Hned by to vypadlo lépe. Nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články