Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Štiková riskuje další tragédii: Už dvakrát porodila MRTVÁ MIMINKA! Není to tak dávno...

Monika Štiková riskuje další tragédii: Už dvakrát porodila MRTVÁ MIMINKA! Není to tak dávno...
Zdroj: TONDA TRAN / CNC / Profimedia a Instagram
+ Dalších 40 fotografií
Obří riziko
Monika Štiková (46) se připravuje na přelomový životní krok. Se zajdou Petrem Biniasem (22) žije už rok a románek chce posunout na další úroveň. Příští rok si hodlá s mladým hokejistou pořídit miminko. Nejenom, že v takovém věku jde o riziko samo o sobě, ale Monika za sebou má navíc už dva potraty. Po Ornelle (25) a Charlotte (21) se jí narodila dvě mrtvá miminka!

Monice Štikové (46) začaly těsně před padesátkou znovu tikat biologické hodiny. A je odhodlaná svému kolouškovi Petru Biniasovi (22), s nímž žije přes rok v Německu, porodit potomka!

S odvážnými plány se Štiková nejprve svěřila fanouškům na Instagramu. „Že mi budou lidi říkat, že jsem stará? A že on je moc mladý? Nás názory lidí vůbec nezajímají. Prostě si jdeme za štěstím,“ potvrdila pak eXtra.cz Monika.

Chce rodit příští rok, jenomže to jí bude už sedmačtyřicet. Po dvou dcerách se navíc s Michalem Štikou (48), se kterým se momentálně rozvádí, pokoušela o další dítě. Dvakrát to nevyšlo a Monika pokaždé ve čtvrtém měsíci porodila mrtvý plod.

„Nikdy nezapomenu, jak jsem dítě musela přivést na svět přirozenou cestou. Jenže víte, že už nežije,“ svěřila krutou zkušenost webu Super.cz. Druhý pokus skončil tragédií v roce 2012, teprve před sedmi lety. „Nevyšlo to ani napodruhé. Ve čtvrtém měsíci těhotenství miminko znovu umřelo. Jsou to sice už tři roky, ale stále je to hodně bolestivé,“ dodala.

Ještě ale zbývá čas nebezpečný plán přehodnotit. Vždyť nikdo nechce riskovat svůj život a už vůbec ne život dítěte...

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy