Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Monika Štiková? Rasistická prosťačka, která se nafoukne nenávistí jak žába a vybouchne!

+ Dalších 16 fotografií
GLOSA Matka všech matek, představitelka největších manželských a hlavně mimomanželských ctností, se pustila do své rivalky v lásce Barbary Johanny (34) a jasně při tom ukázala, že by ji do Mensy, klubu pro nadprůměrně inteligentní, nikdy nevzali. Monika Štiková (45) působí coby typická hloupá pasačka hus, která si nevidí ani na špičku nosu.

Těm se ale vlastně musím omluvit, leckterá z nich by pravděpodobně mohla mít inteligenci na mnohem vyšší úrovni než tahle bulvárem, slávou, penězi, zlatem (či spíš pozlátkem) a mladými hochy posedlá ženština.

Rasistické urážky

Naše tvrzení se opírá o to, co by normální člověk z pusy v dnešní době asi nevypustil. „Ptáte se, co říkám na tu cikánku? Jak tvrdí, že je zdravotní sestra a přitom píše mé nejlepší kamarádce, že chtějí trojku? Myslíte tuhle prostitutku? Tak k tomu se vůbec nebudu vyjadřovat. Jsem na dovolené. Nazdar!“ řekla nám Monika Štiková (46) do telefonu nakvašeně a zavěsila.

A později přidala další „lahůdky“.

„Já jsem strašně ráda, že vedle sebe nemám nějakou špínu, ale normálního člověka. Sportovce se seriózní rodiny a ne to, co Michal,“ zatelefonovala nám později, aby zmírnila své předchozí výšplechty. Což se jí tedy vůbec, ale vůbec nepovedlo.

Třicet promile v krvi?

Přemýšlím, že bych asi musel mít třicet promile alkoholu v krvi, abych se choval podobně, abych mluvil jako tupý rasistický primitiv a hlavně abych tak dal naprosto jasně najevo, že mi ta nová holka nebetyčně vadí a žárlím na ni. Ale ani tak bych nevypustil desetinu toho, co byla schopna vypustit Monika.

Fakt nevím, jestli je Johanna „cikánka“, klingonka, běloška, rudoška, nebo jestli pochází z Marsu. A fakt nejde o žádnou, někdy až přeháněnou, politickou korektnost. Možná jsem pokrokový už dávno, ale prostě jsem barvu pleti u lidí nikdy neřešil.

Bára je na rozdíl od tebe fajn, Moniko!

S Bárou jsem mluvil po telefonu a je to na první dobrou strašně příjemná holka, která nejspíš neřeší kraviny, není pro ni nejpodstatnější, kolik kdo má peněz, ale jak moc je kdo hodný a fajn. A protože Michala už znám nějaký ten pátek, vím, že je fakt kliďas, který si patrně v současnosti konečně začal vážit toho, že má po svém boku někoho normálního, nehysterického, kdo do něj furt nebuší kdečím, ale prostě a jednoduše si užívá toho, že s ním může trávit čas.

Monika je vlastně nešťastné stvoření. Chápu, že Michala měla jako ona pověstná zadní vrátka, ale chovat se takhle veřejně slípkoidně hloupě a ani se nepokusit zaobalit to tak, aby nevypadala jako naprostá prosťačka a, sorry za to slovo, ubožačka? To si nedokážu vysvětlit.

Štiková si protiřečí

V našem posledním telefonátu mi řekla, že je s partnerem někde na dovolené a tam si žije spokojený život. Pár dní předtím přitom ale Kateřině Kristelové v pořadu eXtra Focus přiznala, že její soukromí stojí za starou bačkoru. Moc jí tedy nevěřím, spíš nechtěla být za tu, která je na tom hůř.

A taky bylo směšné, když se Michalovi s jeho Bárou vysmívala, že se veřejně vystavují a předvádí, což ona nemá zapotřebí. Přitom tolik mediální prostituce, jakou ukázala ona, se nedopustil ze štičí rodiny doteď nikdo. Ani v reality show Štiky, ani jinde.

Kdy začne Štiková používat mozek?

A navíc je to jen pár měsíců, co mi volala a prosila mě, ať napíšu článek o tom, jak se má se svým ex Danielem skvěle, že jí koupil bourák. Toho klučinu mimochodem vystavovala na odiv pořád. Tak kdo je tu nakonec trapný, Moniko?

Nechtělo by to zase nějakou mediální pauzu, jako tehdy, když jsem odhalil, že si hraješ na honoraci a opovrhuješ chudinou a přitom máš exekuce za miliony a chodíš dělat vrátnou? A nepomohla by konečně sebereflexe, jestli tohle chování stojí za to, rozbít si vztahy s úplně s celou rodinou vyjma chameleonní Charlottky, která si to nechce rozházet s nikým?

Přemýšlej, holka, možná by ti pomohlo, kdybys to konečně udělala…

Mohlo by vás zajímat

Další články