Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Monika Štiková promluvila pro eXtra.cz o PORODU: Rázná slova vás dostanou!

Zdroj: reprofoto FTV Prima, Instagram
+ Dalších 38 fotografií
Miminko
Monika Štiková (46) bude rodit a přes to nejede vlak! Po šokujícím přiznání, že se zajdou Petrem (21) chce máma Ornelly (26) a Charlotte (21) své třetí miminko, se strhla bouře. Lidé téměř padesátileté blondýnce, která si postavila kariéru na řvaní v televizi, nadávají, že je na těhotenství příliš stará. Pro všechny škarohlídy má ale Štiková rázný vzkaz!

„Proboha, na tuhle bábu ještě někdo vlezl?“ stojí v jednom z komentářů na sociálních sítích, který mluví za všechny. Češi si zkrátka nedovedou představit, že Monika Štiková (46) si těsně před padesátkou pořídí další mimiko!

Jenže tak její plány skutečně zní. S hokejistou Petrem Biniasem (21), který vypadá, že sotva rozezná hokejku od golfové hole, hodlá založit rodinu už příští rok.

Vzkazy lidí Moniku pořádně rozohnily. „Že mi budou lidi říkat, že jsem stará? A že on je moc mladý? Nás názory lidí vůbec nezajímají,“ řekla eXtra.cz Štiková. „Prostě si jdeme za štěstím,“ dodala rázně.

Štiková s kolouškem, který se evidentně zaběhl a cestu zpět ke svému stádu už nenašel, žije už rok v Německu. Dokonce si tam našla práci, dělá taxikářku malým dětem – rozváží je do školky a zpátky domů. Tak snad k tomu kýženému štěstí, o němž Monika mluví, ve zdraví dojdou!

Mohlo by vás zajímat

Další články