Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková překonává bolest ze smrti: Cestuje a rozhazuje peníze

+ Dalších 15 fotografií
Truchlení?
Dlouhých 13 let stála věrně po jejím boku, fenka Moniky Štikové (47) ale před týdnem prohrála boj s vážnou nemocí. Ze smrti milovaného parťáka se ovšem Monika oklepala s rychlostí geparda. Vzala mladšího přítele Petra Biniase (22) a vyrazili si užívat do Amsterodamu. Smutek zahnala cestováním i rozhazováním peněz!

Monika Štiková (47) je silná a nezávislá žena. Je přesvědčená, že jí rodina bodla kudlu do zad, a tak jí zůstal jen mladší přítel Petr Binias (22). Před týdnem museli pohřbít milovanou fenku Angelicu!

„Milujeme tě! Už je ti líp,“ plakala Monika na Instagramu, kam přidala několik fotek svého pejska, s nímž strávila dlouhých 13 let.

Vypadalo to, že Štiková bude dlouho truchlit. Pod očima měla kruhy a působila vůbec zdrceně. Za pár dní už ale byla samý úsměv. Smutek jí pomohlo zahnat cestování i utrácení. S Petrem vyrazila do Amsterdamu, odkud si přivezla i dáreček v podobě drahého spodního prádla.

A rozhodně je jenom dobře, že už je Monika v pohodě a neutápí se v depresích!

Mohlo by vás zajímat

Další články