Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Štiková po boku mladšího partnera jen kvete: Myšlenky na miminko ji neopouštějí

Monika Štiková po boku mladšího partnera jen kvete: Myšlenky na miminko ji neopouštějí
Zdroj: IG: @stikovamonika
+ Dalších 18 fotografií
Lásky plno
V lednu zásnuby, pak začala mluvit o miminku. Monika Štiková (47) se rozhodně netají tím, že by se svým snoubencem Petrem Biniasem (23) chtěla další dítě. Monika už dvě děti má, před časem ale přiznala, že se o miminko zase snaží. Je vidět, že od trojnásobného mateřství neupustila.

Monika Štiková se svým o 24 let mladším partnerem Petrem Biniasem plánují miminko a pracuje se na něm. "Ano, je to aktuální a bude. I když před rokem to nebylo na pořadu dne. My se těšíme, co nám teď život úžasného a krásného připraví," přiznala eXtra.cz Štiková.

Její sociální sítě jsou plné lásky, srdíček a pozitivity, Monika vedle svého mladšího přítele jen kvete a září. "Když jste šťastná a milovaná úžasným mužem," napsala si k poslední fotce na Instagramu.

Velmi křehké vztahy

Není to tak dávno, co přidala fotku na Instagram, kde napověděla, že se těhotenství možná blíží. "Už se snad brzy podíváme k našim. Těšíme se na vše, co nás v létě čeká," napsala Monika a přidala k textu dvě srdíčka. Lidé by si mohli myslet, že brzy v ní bude bít další srdíčko!

Vztahy v její rodině sice jsou vyhrocené, to však neznamená, že si nemůže plnými doušky užívat života. S Ornellou a Charlotte, svými dvěma dcerami, už se nestýká a ani s bývalým manželem Michalem Štikou. Věnuje se teď hlavně sobě a svému zajíčkovi. Musí přece naplánovat i svatbu!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy