Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Monika Štiková opět v náruči mladého milence! Takhle září po boku svého o 18 let mladšího zajíčka

Monika září štěstím.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Monika Štiková (45) loni oznámila rozvod a následně po dlouhých 25 letech skoro okamžitě opustila manžela Michala. Krátce na to se dala dohromady s mladým milencem Danielem M. (27), kterého ale nakonec opustila. Dnes je opět všechno jinak.

Loňský rok byl pro rodinu Moniky Štikové (45) plný zvratů a změn: rozpad manželství po 25 letech, ale i hádky s dcerou Ornellou Koktovou (24), která už několik let žije po boku svého manžela a nebydlí u rodičů.

Monika si následně nabrnkla mladého kolouška Daniela M., se kterým tvořila pár dlouhých 15 měsíců, a mladík jí dokonce věnoval auto za milion korun. Tak všem, kteří jej označovali za příživníka, vytřel zrak.

Po rozchodu s kolouškem promluvila: „Budu si teď užívat, čeká mě i mnoho úžasné práce. Ani o náklonnost mužů nemám nouzi. Budu zkrátka žít,“ nechala se slyšet Monika Štiková. Dlouho jí ale tento drsný postoj nevydržel a podle množství srdíček a zamilovaných příspěvků je známá blondýnka z pořadu Tchýně opět v náručí mladého milence.

Související články

Další články