Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková odstraňuje svoji legendární dvojitou bradu! Pozná ji ještě někdo bez její poznávací značky?

Monika a její proměny…
+ Dalších 5 fotografií
Monika Štiková si uvědomila, že se svým zevnějškem už zkrátka musí něco udělat. Dala na radu svých blízkých a svěřila se do rukou profíků... Cesta to ale nebyla lehká.

Zima je obdobím zakulacování a ukládání tukových zásob… Tak to nemají jen medvědi, ale i lidé! Však si sáhněte do svědomí, kolik cukroví napečete a kolik ho sníte vy a vaši příbuzní… Jasně, že ta vaše várka je větší (hahaha).

Jsou ale mezi námi lidé, kteří přestože shodili tuky z Vánoc 2015, něco jim stále přebývá. Podobně to má i matka klanu Štiků Monika Štiková (44). Matka Ornelly Koktové viditelně od roku 2013 zhubla, ale její zjev jí hyzdí šeredná dvojitá brada!

Monika se tedy rozhodla konečně se sebou něco udělat a podstoupit odstranění tukového vaku pod bradou. A to metodou napíchání výtažku ze sójových bobů, který naruší tukové buňky, ty prasknou a zmizí z daného místa pryč. Následně Monice budou aplikovat jisté zlaté nitě, které jí pozvednou povadlou kůži, a rázem z ní bude osoba s jednou bradou!

Asi nejlepší reakci na to měla její dcera Ornella. Ta si z celé věci udělala srandu a své matce pod status natočila dabing na film Mean Girls, kde ji napodobuje a obdivuje její odsátí brady. Jak šel tedy čas s dvojitou bradou Moniky Štikové? To už následně uvidíte v naší galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články